Kişisel Bakım,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Şubat 2024 – Bitenler

Merhabalar blog ailem,

Bir ayı daha geride bırakırken, bu ayın bitenler yazısını ay bitmeden bloğa yüklemek istedim. Bugünkü yazımda sizlerle; Şubat ayında bitirdiğim ve elden çıkardığım ürünlerle ilgili yorumlarımı paylaşacağım. Yazımda, bu ay bitirdiğim; saç bakımı, kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı bulabilirsiniz.

1- Bee Beauty Renk Koruyucu Saç Maskesi

  • İhtiyaç duydukça satın aldığım, saçımdaki etkilerini beğendiğim bir saç maskesi. Renk koruma ve saça yumuşaklık kazandırma konusunda, bana göre oldukça başarılı. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz.

2- Hametan Hamamelis Virginia Krem

  • Akne tedavim boyunca, kuruyan dudaklarımı nemlendirmek için kullandığım bir krem. Daha önce bu kremden, 2 adet daha bitirmiştim. Artık nadiren ihtiyaç duyuyorum. Şu an lip balm ve dudak bakım yağları da işlev görüyor. Dudaklarım eskisi kadar kurumuyor. Eczanede satılan bir krem. Yağlı ve yağsız olmak üzere iki farklı çeşidi var. Ben yağ içeren ürün kullanmadığım için yağsız olanını alıyorum genelde. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz.

3- PROCSIN Herbal Home Doğal Peeling Kabak Lifli Aloe Vera Sabun

  • Procsin markasının bu ürününü, ilk kez deniyorum. Genel anlamda beğendiğim bir marka ve mağazasının önünden geçerken, mutlaka içeriye girip ürünlerine bir göz atıyorum ve beğendiğim ürünlerini de satın alıyorum. Bu sabununu çok beğendim. Öncelikle kokusu çok hoş ve duştan çıktıktan sonra parfüm gibi gün boyu tenimde kalan, şahane bir kokusu var. Hatta yanımdan geçen insanlar da bu kokuyu kimi zaman fark etti, kokusu öyle kalıcı. Çok güzel bir temizleme özelliği var. Cildimi yumuşacık yaptı ve kurutmadı, aksine nemlendirdi. Lifli olan kısımlarını da, cildime peeling yapmak için kullanmıştım. Lifleri sayesinde, cildimi banyodan sonra pürüzsüz yaptı, sayesinde her duştan sonra bebek gibi bir tenim oldu. Bu ürünü tekrar satın almayı düşünüyorum. 10/10 bir sabun, ben çok beğendim.

4- Signal White Now Diş Macunu

  • Diş beyazlatma ve dişlere parlaklık verme konusunda, en sevdiğim diş macunlarından biri. Düzenli kullandığım bir üründü ve bu ay bitirdim. Şimdi markanın, farklı bir diş macununa geçtim. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı şurada bulabilirsiniz.

Yukarıda sizlerle, bu ay bitirdiğim saç bakımı ve kişisel bakım ürünlerini paylaştım. Şimdi kozmetik ürünlerine geçmek istiyorum:

5- New Well Make-Up Station Professional Uzunluk Veren Maskara

  • Yaklaşık 3 aydır kullandığım maskaram. Uzun zamandır bu maskarayı kullanıyorum ve bu ay bitti sayılır. İçerisinde çok az kalmıştı ve kurumaya dönmüştü. Artık kullanamayacağım bir halde olduğu için ürünü elden çıkardım. Tekrar alabileceğim bir ürün. Detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

6- Maybelline New York Fondöten Affinitone 17 Rose Beige

  • En sevdiğim fondöten serisi. Bu seriden, birkaç farklı renkte fondöten kullandım ve kapatıcılık olarak çok başarılı bir seri. Ancak yaklaşık 6 aydır fondöten kullanmıyorum. Bu ürünün içerisinde bir miktar daha vardı. Ancak hem fondöten kullanmayı bıraktığım için hem de bu renk, benim yüzüme artık koyu geldiği için ürünü elden çıkardım. Son kullanma tarihinin geçmesine bir ay daha vardı. Ancak şu an ihtiyacım olmadığı için ürünü eledim. Detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

7- Pretty by Flormar Matte Liquid Lipstick 10 Bordeaux

  • Renk olarak çok beğendiğim bir likit rujdu. Ancak dudakta kurumayan bir yapıda olduğu için bulaşma yapabiliyordu. Bu sebeple, ürünü çok sık kullanamadım. Yine de ürünü, yarısına kadar kullandım. Ben kuruyan ve sabitlenen mat rujları beğendiğim için bu ürünü bu ay elden çıkardım. Rengini çok beğeniyordum. Fakat belirttiğim gibi sabitlenmiyordu. Detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

8- Mon Amour Matte Liquid Lipstick 05 Love Secret

  • 2023 yılının kış mevsiminden beri severek kullandığım koyu kırmızı rujum. Bu ruju, çok severek kullandım ve sonbahar-kış aylarında özellikle, hiç elimden düşürmedim. Renk tonunu da, arkadaşlarım bana çok yakıştırıyordu. Rujun yarısından çoğunu kullandım. Fakat artık kıvamı yavaştan katılaşmaya başladı. İçerisinde çok az kaldığı için dilediğim gibi süremiyordum. Dolayısıyla bu ürünü de bu ay eledim. Ürünün renk tonunu ve detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

9- Mon Amour Perfect Shine Lip Gloss 04

  • Bu lip gloss’u, bu yaz satın almıştım. İnternette rengi ve parlaklığı çok övülüyordu. Ürünün rengini ve parlaklığını, ışıltılı oluşunu çok beğeniyordum. Ancak kokusunda bir değişiklik fark ettiğim için ürünü üzülerek elden çıkardım. Rengini, yapısını ve parlaklığını çok beğenmiştim. Detaylı inceleme yazısını, şurada bulabilirsiniz.

Benim bu ay kullanıp bitirdiğim ürünler bunlardı. Sizler de favori bakım ve kozmetik ürünlerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir