Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 276 Light Coral

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, ”276 Light Coral” adlı likit mat rujunu yakından inceleyeceğiz.

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 305 Juliet

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 303 Poison Apple

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 553 Delight

Beaulis Crush It Ruj – 310 Gingerbread

Beaulis Kiss It Mat Ruj 311 Red Velvet Cake

Beaulis Play It 560 Marmalade

Beaulis Mini Mat Ruj Kiti 225 Essential

Beaulis Mini Matte Lipstick Kit – 227 Favourites

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 242 Particular

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 230 Fundamentals

Beaulis Twinkling 6’lı Ruj Kiti

  • 276 numaralı rengini, geçtiğimiz ay arkadaşım bana hediye etti. Ben bu ruju çok eskiden, kullanıp bitirmiştim. Bu ruju daha çok, bakırkızıl saç renkleriyle, sıcak yansımalı kızıl saç renkleriyle kullanıyorum. Çünkü rengi sıcak alt tonlu bir renk tonunda. Koyu şeftali ve turuncu tonlarında, biraz kiremit rengine de çalıyor gibi. Bu tarz mercan rengi rujları, çok sık kullanmasam da, sürmeyi seviyorum. Bir dönem mercan kızılı saç rengi kullanmıştım. O aralar bu ruju elimden hiç düşürmüyordum. Bu ruju tekrar kullanmaya başlayınca, benim için nostalji gibi bir durum da oldu. Saçlarım akmaya ve bakırlaşmaya başladıkça, bu ruju kullanıyorum genelde. Tam kırmızı veya kızılken kullanamıyorum. Renk tonundan dolayı maalesef.
  • Bu ruj serisi, gerçekten fiyat-performans ürünü diyebileceğim kalitede renk sonuçları veriyor. Bu kadar popüler olmalarının sebebi de bu bence. Hem renkleri ve yapıları hem de kalıcılıkları çok başarılı.
  • Ruj tamamen mat bitişli. Sürdükten sonra dudakta hızlıca kuruyor ve sabitleniyor. Sonrasında bulaşma yapmıyor, dudaktan kolay kolay çıkmıyor. Benim bir likit mat rujdan en öncelikli beklentim bu. Bu açıdan, beklentimi sonuna kadar karşılayan bir ürün.
  • Ruju dudağıma sürmeden önce dudaklarımı lip balm ile nemlendiriyorum. Ardından dudaklarımı, Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 08 5th Avenue ile çerçeveleyip, sonrasında bu ruju sürüyorum. Bu ikili, en sevdiğim dudak kombolarımdan. Her iki ürünün renk tonunu birbirine çok benzetiyorum.
  • Rujun aplikatörü çok kullanışlı ve rujun sürülüşü oldukça kolay. Aplikatörü dudakları çerçevelemeye yarıyor. Bu nedenle aslında, dudak kalemi kullanmasak da olur. Ancak ben hem rujun kalıcılığını artırmak hem de daha keskin bitişli ve kusursuz bir ruj görünümü için çoğu kez dudak kalemi kullanıyorum. Biraz alışkanlık oldu galiba bende.
  • Ürünün insanı rahatsız eden bir kokusu yok. Bu açıdan da markanın bu ruj serisini çok seviyorum. Aynı zamanda, ince yapılı rujlar. Dudakta varlığını belli etmeyen yapıdalar. Dudakta ağırlık yapmıyorlar.
  • Eskiden bu rujların açıldıktan sonra kullanım ömrü; 3 aydı. Yeni ambalajlarında 12 ay yazıyor. Kullanım ömrünün uzaması da ruju uzun süreli kullanmak açısından olumlu bir özellik.
  • Ürünü Gratis mağazalarında ve internette bulabilirsiniz. Gratis mağazası, bazen bu ruj serisinde çok güzel indirimler yapıyor. Böyle zamanlarda, beğendiğiniz diğer renklerine de bakabilirsiniz. Renk skalası açısından da bence çok güzel bir likit mat ruj serisi.
  • Rujun dudakta duruşu ise bu şekilde. Günlük kullanabileceğiniz, çok hoş ve sıcak bir renk tonu var. Bu ruju, aydınlık ve güneşli havalara da çok yakıştırıyorum. İnsanın enerjisini yükselten bir rengi var.
  • Sizin bu ruj serisindeki en sevdiğiniz renk hangisi? Hem bu seride hem de markanın diğer ruj serilerinde en sevdiğiniz renkleri numaralarıyla benimle de paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir