Kişisel Bakım

Le Petit Marseillais Onarıcı Dudak Bakım (Kuru ve Çatlamış Dudaklar için Lip Balm)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; birkaç ay önce kullanmaya başladığım, Le Petit markasının onarıcı lip balm‘ını, yakından inceleyeceğiz.

  • Daha önce bu markanın, duş jeli ve sabunlarını kullanmıştım ve markanın ürünlerinden, çok memnun kalmıştım. Markaya bir güvenim olduğu için lip balm’ını da denemek istedim.
  • Şu ana kadar kullandığım lip balmlar içerisinde, en beğendiğim lip balm, bu ürün oldu. Ürünün içeriğinde, 3 temel bileşen var. Shea Butter, Aloe ve Balmumu.
  • Dudakları, sürdüğünüz andan itibaren, yumuşacık yapan bir lip balm. Dudakta adeta yağ gibi kayan bir yapısı var. Dudaklara yumuşaklık vermesinin yanı sıra, bakım da yapıyor. İhtiyaç duyduğum her an kullandığım bir dudak bakım ürünü. Özellikle, makyaj yapmadan önce, dudaklarımı nemlendirmek için her ruj kullanımı öncesi, bu ürünü uyguluyorum. Akşamları makyajımı temizledikten sonra da, kuruyan dudaklarımı nemlendirmek için kullanıyorum.
  • Uzun süreli bir yumuşatma etkisi var. Aynı zamanda, dudakları daha bakımlı ve sağlıklı gösteriyor. Dudaklarımı çok güzel nemlendiriyor. Bu sayede, likit ruj sürdüğümde, dudaklarımda bu lip balm sayesinde, daha az kuruma oluyor. Ürün bu açıdan, benden tam not aldı.
  • Renksiz bir lip balm olduğu için tüm ruj ve gloss‘larımla, kullanabiliyorum. Üzerine süreceğim rujun rengini değiştirmiyor. Bu açıdan da, ürünü çok beğendim.
  • Ürünün kokusu da çok güzel. Asla rahatsız eden bir kokusu yok.
  • İçeriğindeki bileşenler açısından da beğendiğim bir ürün oldu. Shea Butter içeren dudak bakım ürünleri, genelde dudağı onarıcı etkiye sahip.
  • Ürünün, ambalaj açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 36 ay. Ambalaj açıldıktan 36 ay içerisinde tüketilmesi gerekiyor.
  • Ruj veya gloss sürmeden önce dudaklarınızı nemlendirebileceğiniz, renksiz bir lip balm arıyorsanız, bu ürünü sizlere de tavsiye edebilirim. Özellikle dudaklarımızın daha çok kuruduğu sonbahar-kış aylarında, onarıcı etkiye sahip olan lip balm’lar mükemmel bir seçenek oluyor.

Benim, ”Le Petit Marseillais Onarıcı Lip Balm” ile ilgili, sizlerle de paylaşmak istediğim ürün yorumlarım böyleydi. Sizler de, favori dudak bakım ürünlerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Twitter: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir