Kişisel Bakım,  Kozmetik

Biten Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle; bitirdiğim kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili, yorumlarımı paylaşacağım.

Söze öncelikle, kişisel bakım ürünleriyle başlamak istiyorum:

1- Signal White System Güçlü Beyazlık

  • Bu diş macununu, ilk kez kullandım ve üründen genel anlamda memnun kaldım. Beyazlatma etkisi olarak genellikle, Signal markasının diş macunlarını, oldukça başarılı buluyorum. Bu konuda, Colgate markasının da ürünlerini beğeniyorum. Genelde, bu iki marka arasında gidip geliyorum. Tabi ki, sürekli kullandığım ve bittikçe satın aldığım, favorim olmuş diş macunları da var. Ancak sıkılınca, arada böyle farklı seçenekler deniyorum. White System de fena değildi. Temizleme, dişlere parlaklık verme ve beyazlatma konusunda, üründen çok memnun kaldım. Sık çaykahve tüketiyorsanız, leke oluşumunu ve sararmayı önlemek için bu ürüne sizler de bakabilirsiniz.

2- Listerine Cool Mint

  • Ağız bakım suyu olarak Listerine markası, kesinlikle favorim. Neredeyse tüm gargara çeşitlerini denedim. Ancak bu naneli olanını, ayrı seviyorum. Biraz ağzı yakan bir tadı var. Fakat uzun süreli ferahlık sağlama konusunda, Listerine markasını tek geçiyorum. Bu konuda bana göre en iyi marka. Seyahat boy ürünlerinin olması da çok güzel. Çantada çok yer kaplamıyorlar, kullanımları pratik oluyor.

Şimdi ise kozmetik ürünlerine geçmek istiyorum:

3- BROOKLYN FALL IN LOVE ALLIK PALETİ

  • Bu hafta elimden çıkardığım kozmetik ürünleri; Brooklyn Fall in Love Allık Paleti ve Coffee Addict Far Paleti. Daha önce bloğumda, her iki ürün ile ilgili inceleme yazımı paylaşmıştım. Şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. Güncel yorumlarıma gelecek olursak; far paletinde en çok White Mocha adlı rengi kullandım ve hatta farın dibini gördüm. En sık kullandığım renk; White Mocha idi. Diğer renkler ise çok sık olmasa da, günlük makyajlarımda, genellikle kullandığım kahve tonlarıydı. Ancak son kullanma tarihi geçtiği için paleti elden çıkardım. Allık paletine gelecek olursak da; sevdiğim iki tonun yer aldığı bir allık paletiydi. Hem pembe hem de şeftali tonunda, çok güzel allık renkleriydi. Renk tonu ve pigment yoğunluğu olarak, bu allık paletinden de çok memnun kaldım. Ancak paletteki renkler, zaman içerisinde biraz toz toz durmaya başladı. Tarihi geçince de, ürünü elden çıkarmak istedim. Brooklyn markasının ürünlerini, Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.

4- Beaulis Matte Lip Cream No: 02

  • Beaulis markasının, ”230 Fundamentals” adlı, mini mat likit ruj serisindeki, 02 numaralı rengi. Bu serideki diğer renkleri, kullanıp bitirmiştim ve seriden elimde yalnızca, 02 numaralı rengi kalmıştı. Bakır saçlı olduğum zamanlarda ve bakırturuncu saç renkleri kullandığım zamanlarda, bu ruju sıkça kullandım. Turuncu yansımalı kızıl saçlarla, mükemmel bir kombinasyon yaratıyordu. Ürünün içinde çok az kalmıştı. Fakat ürün kurumaya dönmüştü. Kokusu da değişmeye başladığı için ürün artık kullanamayacağım hale geldi. Bitmesine üzüldüm. Fakat tekrar aynı renk tonunda ruj ihtiyacım olursa, yine bu seriyi alabilirim.

Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

5- ICON by Absolute New York Far Paleti Göz Makyaj Fırçası

  • Uzun yıllardır severek kullandığım far fırçam. Göz makyajı yaparken; farı karıştırmak ve gölgelendirme yapmak için bu fırçayı kullanıyordum. Çok uzun senedir kullandığım için fırçanın kılları artık çok dağılmıştı. Bu hafta Eklips markasının, yuvarlak far fırçasını aldım. Fırçanın tasarımı, rengi, tutuş kolaylığı çok çok güzel. Kılları yumuşak ve hem farı çok güzel karıştırmaya yarıyor hem de çok güzel gölge yapabilmeyi sağlıyor. Eski far fırçamla ilgili detaylı inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. Görseldeki soldan 4. fırça.

6- Mon Amour Matte Liquid Lipstick 06 Red Love

  • Mon Amour markasının, likit mat ruj serisindeki, en canlı kırmızı tonu. Bir yıla yakın süredir, bu kırmızı ruju kullanıyorum. Artık ürünün kıvamı ve kokusu değiştiği için elden çıkardım. İçinde de azıcık kalmıştı ve kurumaya dönmüştü. Bu likit ruju da, çok severek kullandım. Capcanlı bir kırmızı tonu. Detaylı inceleme yazısını, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

7- Beauty Girl Adventure Shiny Lipgloss No: 02

  • Bu lip gloss‘u da, Eve Shop mağazasından satın almıştım. Bazen tek başına bazen de sevdiğim pembe rujlarımın üzerine sürerek kullandım. Hologramlı bir rengi vardı. Zamanla hem kokusu hem de kıvamı değiştiği için kullanamadım pek. Bu hafta, kozmetik ürünlerimi düzenlerken, bu ürünü de elden çıkarmak istedim. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazısını, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. Görseldeki soldan 3. ürün.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Twitter: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir