Kozmetik,  Vegan

Biten Kozmetik Ürünleri

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda; geçtiğimiz hafta bitirdiğim, kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı sizinle paylaşacağım.

Ziaja Mavi Kantaron Özlü Göz Kremi

Bu göz kremini, geçtiğimiz yıl Trabzon’dayken almıştım ve baştan sona severek kullandığım, yeniden satın alabileceğim bir göz kremi oldu. Ürünü alma sebebim; göz çevremi nemlendirmek ve makyaja hazır hale getirmekti. Bu konuda bana, oldukça fayda sağladı. Ürünün göz altı halkalarına ve kırışıklıklarına da iyi geldiği belirtiliyor. Ancak bu konuda, herhangi bir problemim olmadığı için faydası var mıdır yok mudur, net bir yorum yapamıyorum. Yalnızca, göz çevrem için iyi bir nemlendirici olduğunu ve göz çevremde de, olumsuz bir etkisini görmediğim için yeniden satın alabileceğim bir krem olduğunu belirtebilirim. Vegan formüllü olmasından dolayı da kalbimi kazanan bir ürün diyebilirim.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu

Severek kullanıp bitirdiğim, kullanımı oldukça pratik olan, vegan, paraben ve gluten içermeyen el ve vücut losyonu. Bu markanın şu ana kadar kullandığım çoğu ürününden hep memnun kaldım. Doğaya saygılı, çevre dostu ve vegan ürünler üretmesiyle, benim için ”lovemark” diyebileceğim bir marka. Formülünde hayvansal içerik bulunmuyor. Bu doğrultuda; uygun fiyatlı ve vegan ürünler kullanmayı sevenler için güzel bir alternatif diyebilirim. Bu losyonu genellikle, dışarı çıkmadan önce (Özellikle güneşli günlerde) ve duş sonrası nemlendirme amaçlı kullandım. Yapısı ince ve emilimi de hızlı olduğu için ürünü severek kullandım. Yapış yapış bir hissiyat bırakmıyor tende. Dolayısıyla, olumlu etkilerinden ve pratik kullanım özelliğinden dolayı tekrar alınabilir bir ürün.

Beauty Girl – Chic & Pink Likit Kapatıcı – Medium

Daha önce bu ürünle ilgili yorumlarımı, şu yazımda paylaşmıştım. Fakat ben bu kapatıcıyı, zamanla sevdim arkadaşlar. (: İlk kullandığım zamanlarda, yüzümdeki kuruluktan kaynaklı, ürünün yapısı cildimle uyum sağlamamıştı. Şu an yüzümün nem dengesi düzeldiği için ve kuruluk problemi yaşamadığım için kapatıcı da yüzümle gayet güzel uyum sağladı. Ürünü kullanıp bitirdim ve bir ton açık olan renginden almayı düşünüyorum yine. Günlük makyajlarımda sıklıkla tercih ettim. Yüzümde sivilce yapmadı ve kapatıcılık etkisi de fena değildi. Vegan bir ürün. Uygun fiyatlı-vegan bir alternatif arıyorsanız, bu kapatıcıya siz de bakabilirsiniz. Eve Shop mağazalarında bulabilirsiniz.

Flormar Happy Colors Neo Love Story

En sevdiğim oje serilerinden; Flormar’ın Happy Colors serisi. Bu seriden aldığım birkaç renk daha var bende. Serideki renkler birbirinden güzel. Tek katta bile opak renk elde edilebiliyor. İki kat sürünce, çok daha belirgin bir renk çıkıyor ortaya ve daha pürüzsüz bir tırnak görünümü oluyor. Fırçası ve sürülüşü de çok güzel. Alın, aldırın diyebileceğim bir oje serisi. (: Uzun zamandır uzun tırnak kullandığım için bu rengini, birkaç ayda bitirdim. Eh tabi, kırmızı aşkımı da es geçmeyeyim. (: Biraz nar çiçeği rengine çalan, uğur böceği kırmızısı tonunda. Tekrar denk geldiğimde alacağım. (:

Saç boyama, saç bakımı, marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Twitter

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir