Kozmetik

Ürün İnceleme: New Well Make-Up Station Lip Gloss No: 01 

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda sizlerle; New Well markasının, 01 numaralı lip gloss’u ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Geçtiğimiz hafta aynı markanın, 02 numaralı lip gloss’u ile ilgili yorumlarımı, sizlerle paylaşmıştım. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı, şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz. 

01 numaralı lip gloss’u ile ilgili yorumlarım ise şöyle: 

  • Gloss’un rengi, çok tatlı bir pembe tonunda. Rengi; Barbie vibe’ı veriyor. 
  • Açık renk, içerisinde minik simleri olan bir pembe tonunda. Çok fazla ışıltısı yok. Fakat dudağa, bence yeterince parlaklık sağlıyor. Günlük kullanım için uygun bir rengi ve ışıltısı var. 
  • Yumuşacık, kadife gibi sürülüyor. Kaygan bir yapısı var. Dudaklarımda kuruluk yapmıyor. Dudaklarımda gün içinde, pütürlük yapmıyor. Ancak gün içinde, birkaç kez tazeleme gereği duyuyorum. 
  • Aplikatörünü beğendim. İnce, zarif ve kullanışlı. Dudak çizgisini takip ederek, gloss’u rahatlıkla sürebilmeyi sağlıyor, ürünü dışarı taşırmayı önlüyor. 
  • Dudakta ağırlık yapmayan ve yapış yapış durmayan bir lip gloss. 
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. New Well ürünlerini, pek çok kozmetik markette ve internette bulabilirsiniz. 
  • Gloss’un dudakta duruşu ise bu şekilde. Çantaya atıp çıkmalık bir ürün. Günlük makyajlarımın kurtarıcı gloss’u. Bazen, yoğun göz makyajı yaptığım zamanlarda da, dudağı hafif tutmak istediğimde, genelde elim böyle açık pembe gloss’larıma gidiyor.

Benim, New Well markasının, 01 numaralı lip gloss’u ile ilgili yorumlarım böyleydi. Sizler de, favori lip gloss önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz. 

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir