Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Must Have It Mini Far Paleti 210 Spicy

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, 210 Spicy isimli mini far paleti ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu minik far paleti, 5 farklı renkten oluşuyor. Renkleri; sonbahar ve kış mevsimine uygun tonlar.
  • İçerisinde; hem mat hem de sedefli tonlar var. İster günlük ister özel gün makyajlarınız için işinize yarayacak renk tonlarına sahip.
  • Farların yapıları yumuşacık ve göz kapağında, kolaylıkla dağılabiliyor. Renk pigmenti olarak güzel, birkaç kat sürüldüğünde, rengini belli eden farlar. Ben Beaulis markasının, Point It isimli tekli farlarını da çok beğeniyorum. Pigment olarak onlar da çok güzel, söylemeden geçmek istemedim. Bu far paletindeki soldan ilk renge benzeyen, başka bir farını daha kullandığımı hatırlıyorum sanki. Ya far paletindeki bir farına ya da tekli olarak satılan bir farına benziyor rengi. Onun hemen yanındaki renk ise çok tatlı bir allık tonu gibi duruyor. Bu minik far paletindeki en sevdiğim renk; soldan ikinci renk oldu.
  • Far uygularken genelde, far fırçalarımı kullanıyorum. Aplikatör ile farları uygulamayı, hiç denemedim. Ancak aplikatörünün uçları, oldukça yumuşak. İşinize yarayabileceğini düşünüyorum. Yumuşak olduğu için farları kolaylıkla uygulamayı sağlayabilir. Fırçanın olmadığı zamanlarda, iş görür bence.
  • Minik boy bir ürün olduğu için seyahat çantası için de uygun. Böyle çanta boy ürünleri, çok işlevsel buluyorum. Hem yer kaplamıyorlar hem de ağırlık yapmıyorlar.
  • Kahve tonlu makyajlar yapmayı seviyorsanız, bu palete sizler de bakabilirsiniz. Günlük kullanılabilecek renkler mevcut. Genel anlamda memnun kaldığım bir far paleti oldu.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim, 210 Spicy mini far paleti ile ilgili ürün yorumlarım böyleydi. Bir sonraki ürün inceleme yazısında görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir