Kozmetik

New Well Make-Up Station Professional Uzunluk Veren Maskara 

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; New Well markasının maskarasını, yakından inceleyeceğiz.

Daha önce bu markanın, likit mat rujunu kullanmıştım. Markayla tanışmam, bu ürünle beraber olmuştu. Rujundan memnun kalınca, maskarasını da denemek istedim. 

Genel anlamda memnun kaldığım bir rımel oldu. Şu an güncel olarak, bu rımeli kullanıyorum. Gözlemlerim genel hatlarıyla şöyle:

  • Kirpikleri tel tel ayıran bir aplikatörü var. Kirpikleri çok güzel tarıyor ve uzatıyor. Olduğundan daha uzun gösteriyor. 
  • Kirpiklerde topaklanma yapmıyor. 
  • Akma yapmıyor. Biraz geç kuruduğu için kirpiklerden rımel, çok az göz kapağına bulaşabiliyor. Bu sebeple; biraz kurumasını bekliyorum ve gözlerimi çok kırpmamaya çalışıyorum. 
  • Gün içinde tazelemeye gerek duymadım hiç. Çünkü kirpikleri güzel sabitliyor. Kirpiklerim düşmedi hiç. Ancak tazelemeye de uygun bir rımel. 
  • Kirpikleri tel tel ayırması ve uzatması konusunda rımeli oldukça başarılı buldum. Ancak kirpiklere hacim verme ve bakışlara derinlik verme konusunda, maalesef beklentimi karşılamadı. Bu konuda halen favorim; Golden Rose Cat Walk Maskara. Fakat yine de fiyat-performans olarak New Well’in maskarasını da beğendim. Günlük kullanım için uygun bir ürün
  • Yüz temizleme jeliyle kolaylıkla çıkarabildim. Temizleme konusunda da beni yormadı. Göz çevreme çok yayılmadan ve siyahlık vermeden, kolaylıkla çıkıyor. 
  • Kirpiklerimde dökülme vs. de yapmadı. 

Benim, New Well uzunluk veren maskara ile ilgili yorumlarım bu şekildeydi. Sizler de, favori maskaralarınızı benimle paylaşabilirsiniz. 

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir