Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Crush It Ruj – 310 Gingerbread 

Merhabalar blog ailem. 

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının 310 numaralı “Gingerbread” adlı rujunu, yakından inceleyeceğiz. 

  • Rujun dudakta duruşunu görebilmeniz için makyaj yaptığım gün fotoğrafını çekmiştim. Rujun rengi, dudakta daha farklı duruyor. Koluma swatch’ladığım görüntüsünde ise daha farklı bir renkte duruyor. Ancak siz burada, rujun rengi için kolumdaki görüntüsünü baz alabilirsiniz. 
  • Kızıla çalan bir renk tonu var. Sıcak alt tonlu, içerisinde; bakır, turuncu yansımalar var. Bununla beraber; hafiften, kızıl-kahve bir renk tonu da var. Fakat genel anlamda; turuncu-kiremit tonlu bir rengi var. 
  • Mat yapıda bir ruj. Ancak parlak bitişli. Dudakta yumuşacık, yağ gibi kayan bir yapısı var. Bu açıdan, Kiss It serisine göre Crush It serisini, daha yumuşak yapıda buldum. Elimde Beaulis markasının, Kiss It serisinden, Red Velvet Cake adlı ruju var. Her iki ruju kıyasladığımda, Gingerbread daha yumuşak sürülüyor ve dudağı daha iyi nemlendiriyor. 
  • Dudağı nemlendiren bir yapısı var. Asla dudak kurutmuyor ve dudakta gün içinde, çizgi gibi kalmıyor. Kalıcılığını bu açıdan beğendim.
  • Nemlendirme etkisi yüksek olduğu için gün içinde tazelemeye uygun bir ruj. 
  • Her ten rengine uyum sağlayacak bir renk tonu var.
  • Renk tonu olarak, sonbahar-kış mevsimine daha çok yakıştırdığım bir rengi var. Günlük makyajlarımda son zamanlarda sıklıkla kullanıyorum.
  • Bakır veya bakır-turuncu yansımalı kızıl saç renkleriyle, güzel bir uyum sağlıyor. Şu an saçlarım, bakır tonunda olduğu için sıkça tercih ediyorum. Ancak pembe alt tonlu kızıl saçlarla, çok uyum sağlayabileceğini düşünmüyorum. Saç rengimi değiştirene kadar kullanmayı düşünüyorum. 
  • Ürünün kullanım ömrü, açıldıktan sonra 6 ay.
  • Beaulis markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Benim bugünkü yazımda, bu ruj ile ilgili sizinle paylaşmak istediğim gözlemlerim böyleydi. Beaulis markasının, oldukça popüler rujlarından ”Gingerbread” adlı rujunu iyi ki almışım diyorum. Gerek renk gerek yapı ve sürülüş kolaylığı ile beğendiğim bir ruj oldu. Sizin de favori rujlarınızı, mutlaka benimle de paylaşmanızı bekliyor olacağım.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir