Bakır Saç,  Kızıl Saç,  Öneri,  Saç Bakımı

Temmuz’da Biten Saç Boyaları ve Saç Bakım Ürünleri

Yepyeni bir ürün inceleme ve bitenler yazısından herkese selamlar.

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; Temmuz ayında bitirdiğim saç ürünlerini yakından inceleyeceğiz.

Koleston 77/44 Kor Ateş Kızılı

  • Son 3 aydır, bakırkızıl saç rengi kullanıyorum. Bu renk, kullandığım diğer neon kırmızılara göre çok daha kullanışlı ve daha az aktığı için de hem saçlarımı yıkarken hem de banyo sonrası saçlarımı tararken, bana müthiş kolaylık sağlıyor. Çok fazla akma ve bulaşma sıkıntısı olmadığı için birkaç aydır bu renkten vazgeçemediğimi söyleyebilirim. En son bu rengi, bu kez Lil’afix lal kızılı ile karıştırmadan kullandım ve dip boyamı yaptım. Bu boyayı tek başına kullandığımda, daha turuncumsu bir kızıl renginde tutuyor saçlarımda. Favori boyalarım arasında ve vişne tonlardan sıkıldığımda, elimin gittiği boyalardan. Kırmızıya yakın, turuncu yansımalı bir kızıl tonu için bence en iyi saç boyası. Yazımın görselinde kullandığım fotoğraftaki renk de bu boya. Son zamanlarda çok sık soru geldiği için burada da belirtmek istedim.

Neva Color 30 Volüm Oksidan

  • Favori oksidanlarımdan biri. Daha önce, Neva Color boya aldığımda, yanında tek kullanımlık bir pakette oksidanını da hediye vermişlerdi. O paketteki oksidanı kullandıktan sonra üründen memnun kalmıştım ve sonrasında, Neva Color’ın bu minik şişelerdeki oksidanlarını kullanmaya başladım. Oksidanlar kimyasal içeren ürünler olduğundan ve saç derim hassas olduğundan, oksidan markası benim için fazlasıyla önemli. Neva Color’ın bu oksidanını da bittikçe satın alıyorum. Boyayla güzel karışıyor, saç rengimi çok güzel açıyor, rahatsız eden bir kokusu yok ve en önemlisi de; saç derimde yanma, kaşıntı gibi durumlara neden olmuyor.

Bee Beauty Biotin ve Kafein İçeren Sıvı Saç Kremi

  • Bu markanın bu serisindeki tüm sıvı saç kremlerini kullandım ve en çok beğendiğim ürünü bu oldu. Kokusu çok çok güzel ve saçta kalıcı. Saçımdan etrafa yayılan çok hoş bir kokusu var. Ürünü Haziran’da almıştım ve geçtiğimiz ay bitirdim. Hiç elimden düşürmediğim, saçımdaki etkilerini de fazlasıyla beğendiğim bir ürün oldu. Her duş sonrası, saçlarımı taramadan önce bu ürünü saçlarıma sıktım. Hem saç tellerimi çok güzel yumuşattı hem de kolayca taramamı sağladı. Banyo sonrası az da olsa kabaran saçlarımı hizaya getiren, sevdiğim bir saç bakım ürünü oldu kendileri. (: Şu an elimde, farklı markaların sıvı saç kremleri ve fön suları var. Onlar bittiğinde, yine bu üründen alabilirim. Size de tavsiye edebilirim.

Akos 7.52 Red Series Renk Koruyucu Kırmızı Şampuan

  • Geçtiğimiz ayın favori saç bakım ürünlerinden biri de; Akos markasının kızıl saçlar için geliştirilen bu kırmızı şampuanı oldu. Ürünü geçtiğimiz ay bitirdim. Genel anlamda memnun kaldığım ve insana kendini özel hissettiren bir yönü olduğunu düşündüğüm bir saç bakım ürünü. Tamamen kızıl saçlılar için formülize edilen bu ürünle ilgili kapsamlı inceleme yazımı, aşağıdaki başlığa tıklayıp okuyabilirsiniz.

Akos 7.52 Red Series Renk Koruyucu Kırmızı Şampuan

Benim Temmuz ayında bitirdiğim saç ürünleri bunlardı. Sizler de kullanıp beğendiğiniz saç bakım ürünlerini, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir