aç kabarmasını önleyen ürünler
Saç Bakımı

Saç Kabarmasını Önleyen Ürünler

Herkese yepyeni bir yazıdan merhabalar.

Bugünkü yazımda sizinle; saç kabarmasını, elektriklenmesini önleyecek ürünleri paylaşacağım. Birazdan sizinle paylaşacağım ürünlerin tümünü, daha önce kullandım ve memnun kaldım. Bu nedenle, size de önermek istedim.

Eğer saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınız kabarıyor, birbirine bulaşıyor, zor taranıyor veya elektrikleniyorsa, bu ürünleri siz de kullanabilirsiniz. Umuyorum, sizin için faydalı olacaktır.

Elidor Doğanın Enerjisi Avokado Saç Bakım Kremi

Kullanıp memnun kaldığım saç kremlerinden biri. Durulama gerektiren bir ürün. Bilginiz olsun. Duşta ıslak saçınıza bu saç kremini uyguladıktan sonra belli bir süre saçınızda tutup ardından yıkamanız gerekiyor. Ben bu saç kremini kullandığım zamanlarda, duştan sonra başka hiçbir ürün sürmüyordum saçlarıma. O derece etkili bir kremdi. Saçlarıma yumuşaklık, parlaklık ve canlılık vermişti. Şampuanlama sonrası saçları yatıştırmak için bence güzel bir saç kremi. Siz de deneyebilirsiniz.

Gliss Bio-Tech Güçlendirici Saç Kremi

Son zamanlarda kullandığım en iyi saç bakım kremi. Bu ürün de durulama gerektiriyor. Boyalı saçlarımın çok güzel yumuşamasını ve açılmasını sağladı. Saçlarıma ekstra hacim verdi ve saç tellerimi kalınlaştırdı. Aynı zamanda, saçlarımın kabarmasını da önledi.

L’Oreal Paris Elseve Komple Direnç Bakım Kremi Dökülme Karşıtı

loreal

Bu ürün, durulama gerektirmiyor. Duştan sonra, saçlarınızı kurutma veya şekillendirme öncesinde, bu kremi saçlarınıza sürebilirsiniz. Saçları yumuşatıyor, kolay taranmasını sağlıyor, saç dökülmesini önlüyor. Saç kabarmasını çok iyi engelleyen bir ürün. Özellikle ince telli bir saç yapınız varsa mutlaka tavsiye ediyorum. Saç şekillendirme konusunda da oldukça başarılı. Benim gibi dümdüz saçlı birinin saçlarında bile, doğal dalgalar oluşmasını sağlamıştı. Kokusu da çok güzel. Uzun süre saçta kalan, harika bir kokusu var.

Bee Beauty Professional Keratin Saç Bakım Yağı

Bee Beauty markasının, hem keratinli hem de Hindistan cevizli saç bakım yağını, beğenerek kullanmıştım. Şimdi argan yağlısını da kullanıyorum. Bu saç bakım yağları da durulama gerektirmiyor. Duştan sonra nemli saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı yumuşatmak, kolaylıkla taramak ve saçlarınızın kabarmasını önlemek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Gratis mağazalarında satılıyor ve oldukça uygun fiyatlı.

Pantene Doğal Sentez Saç Bakım Serumu Argan Yağlı Elixir

Şu zamana kadar kullandığım en iyi saç bakım serumu. Nemli saça uygulanıyor ve durulama gerektirmiyor. Saçları yumuşatmanın yanı sıra onarıcı ve besleyici etkisi de var. Saç kabarmasını engelliyor ve saçta ağırlaşmaya neden olmuyor.

Pantene Onarıcı ve Koruyucu Saç Bakım Yağı

En sevdiğim saç bakım yağlarından biri daha. Bu ürün de, durulama gerektirmiyor. Nemli saça uygulanıyor. Saçta ağırlaşma yapmıyor. Saçları çok güzel yumuşatıyor ve saçların kabarmasını önlüyor.

Saçlarınızı yumuşatacak, kolaylıkla taranmasını sağlayacak ve saçlarınızın kabarmasını önleyecek, memnun kaldığım ürünleri sizinle bu yazımda paylaştım. Sizin de önerileriniz varsa Instagram DM‘ye bekliyorum.

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

2 Yorum

  • ayşe

    benim de kabarık saçlarım çok fazla en memnun kaldığım liquid keratinin kabaran kremi oldu açıkcası

    • Ebru Bektaşoğlu

      Teşekkür ederim paylaştığınız için. Söylediğiniz ürünü daha önce hiç kullanmadım ancak mutlaka internetten bakacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.