L'Occitane Verbena Şampuan ve Duş Jeli
Deneyim,  Kişisel Bakım,  Saç Bakımı

Bir Marka İki Ürün: L’Occitane Verbena Şampuan ve Duş Jeli

Yeni bir marka ve ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. Bugün yeni keşfettiğim ve ürünlerini deneyip bitirdiğim bir markadan ve ürün deneyiminden size bahsedeceğim. Hiçbir ürünü deneyip bitirmeden o ürünle ilgili yorum yapmama kararı aldığımı da sizinle paylaşmak istiyorum. Çünkü kullandığım herhangi bir ürün bitmeden kimi zaman farklı sonuçlara neden olabiliyor. O yüzden en güzeli; ürünü kullanıp bitirip öyle yorumlarımı paylaşmak.

L’Occitane Verbena Şampuan ve Duş Jeli

Söze L’Occitane markasıyla ilgili ufak bir bilgi vererek başlamak istiyorum. L’Occitane 1976’da, kurucusu Olivier Baussan‘ın çok sevdiği Provence topraklarında lavanta yağı damıtması ve yerel pazarlarda bu yağları satmasıyla kuruldu. 💛 L’Occitane, doğaya saygılı oluşuyla ilgimi çeken bir marka olmuştu hep. İçeriklerini doğaya ve biyoçeşitliliğe zarar vermeden ürettiğini belirtmektedir. Sürdürülebilir ürünler üretmekte ve geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanmaktadır. Şimdi, bana hediye olarak verilen, kullanıp bitirdiğim verbena şampuan ve duş jeli hakkındaki yorumlarıma geçmek istiyorum.

 L’Occitane Verbena Şampuan
 L’Occitane Verbena Duş Jeli

-Her iki ürünü de hem ambalaj hem de ebat olarak oldukça kullanışlı buldum. Tam seyahat boy ürünler. İster tatile giderken ister spora ya da plaja giderken çantanıza koyabilirsiniz. Size ağırlık yapmayacaktır.

-Kokuya karşı hassas bir insanım ve ağır, yoğun kokulardan da oldum olası haz etmemişimdir. Sürekli kullanım açısından verbena şampuan ve duş jelinin tam istediğim kokuya sahip olduğunu söyleyebilirim. Hem şampuan hem de duş jelinin limonsu bir kokusu ve ferahlığı var. Ancak kokunun kalıcılığı maalesef uzun süreli değil. Bir müddet teninizde, saçınızda ve banyoda hoş bir koku kalıyor ama bu uzun süreli bir kalıcılık değil.

-Hem şampuan hem de duş jeli cildimde herhangi bir tahrişe ya da sivilceye sebep olmadı. Saç derim ve cildim çok hassas ve alerjiye yatkın olduğundan iki ürünü de kullanırken endişelerim vardı. Ancak şampuan saç derime zarar vermedi, kepek oluşturmadı, yağdan arındırdı ve saçlarıma gözle görülür bir parlaklık verdi. Şampuanın beğenmediğim tek özelliği saçıma yeteri kadar yumuşaklık vermemesi. Saçlarım gür ve boyalı olduğundan daha çok neme ve bakıma ihtiyaç duyuyor. Benim saçım için ne yazık ki istediğim yumuşaklığı vermiyor ve kolay tarama sağlamıyor, üzgünüm.

Benim L’Occitane Verbena Şampuan ve Duş Jeli hakkındaki yorumlarım böyleydi. Siz bu ürünleri daha önce kullandınız mı ya da L’Occitane markasının farklı bir ürününü kullandınız mı, benimle yorum kısmında veya sosyal medya sayfalarım aracılığıyla paylaşırsanız çok mutlu olurum. Yazımı beğendiyseniz ve sizin için faydalı olduysa beğenip sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın. 🙋

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir