Deneyim,  Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Wet n Wild Color Icon 10’lu Far Paleti V.I.Purple

Herkese yepyeni bir yazıdan merhabalar.

Dün Beaulis’in tekli farlarıyla ilgili bir yazı paylaşmıştım bloğumda. Sizden çok ilgi görünce, son zamanlarda severek kullandığım bir far paletini daha sizinle paylaşmak istedim. Bugün sizinle birlikte, Wet n Wild’ın son zamanlarda popüler olan ve pembe-mor tonlarındaki renkleriyle öne çıkan far paletini yakından inceleyeceğiz.

Benim bu far paletini alma sebebim; tamamen alttaki renklerdi. Pembe ve mor tonlarında makyaj yapmayı çok sevdiğim için uzun zamandır Gratis’te gördüğüm bu far paletini birkaç hafta önce satın almıştım. Halihazırda kullandığım ve memnun kaldığım bir far paleti olduğu için yorumlarımı sizinle de paylaşmak istedim. Belki bu tonlarda makyaj yapmayı sevenler için güzel bir alternatif olabilir.

Farların renklerini ve pigmentlerini yakından görebilmeniz için kolumun iç kısmına hepsini swatchladım.

Üstteki renklerden en çok sedefli altın rengini beğendim. Beaulis’in 933 Champagne Gold isimli tekli farıyla da hem renk hem de pigment olarak birbirine çok benziyor. Altın renginin hemen yanındaki rengi de sevdim. Günlük, soft makyajlar için ideal bir tona sahip.

Sol üstteki renkler çok koyu olduğu için o renkleri maalesef hiç kullanmadım şu ana kadar. Fakat smokey eye makyajı için ideal renkler ve pigmentleri de oldukça yoğun.

Alttaki renklerin hepsini çok severek kullanıyorum. Sol alttaki lila rengin pigmenti ve yapısı özellikle çok güzel ve diğer farlardan çok farklı.

Sol baştaki acı kahve rengi de çok hoş bir tona sahip. Özellikle sonbahar-kış makyajları için biçilmiş bir kaftan bence.

Fakat benim bu far paletinde, en çok kullandığım tonlar, alttaki renkler. Pembe, mor, mürdüm tonlarda makyaj yapmayı sevenler, bence bu far paletine bir şans verebilir. Özellikle pembe alt tonlu kızıl saçlarla alttaki renkler mükemmel bir uyum sağlıyor.

Wet n Wild markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Wet n Wild, hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka. Uygun fiyatlı, fiyat-performans açısından oldukça başarılı ve vegan bir far paleti arıyorsanız, bence bu far paletini indirimde kaçırmayın derim.

Farların renklerini, baz kullanarak daha belirgin ve kalıcı hale getirebilirsiniz. Ben genelde göz farını, bazsız uyguluyorum. Bu paletteki farlar da bazsız uygulandığında dahi, renklerini çok iyi veriyor. Sürülüşü çok güzel, göz kapağında toz toz durmuyor ve günün ilerleyen saatlerinde de dağılmıyor. Beaulis’in farlarıyla karşılaştırdığımda bence kesinlikle Wet n Wild’ın farları bir adım önde duruyor.

Bu far paletinin indirimsiz fiyatı 70 TL fakat şu an Gratis’in sitesinde indirimli fiyatının 35 TL olduğunu gördüm. Renkler ilginizi çektiyse, hem mat hem de sedefli farlardan oluşan bu far paletine, siz de bir göz atabilirsiniz. Bu arada bu far paletinin, farklı renkleri de mevcut. Dilerseniz onlara da bakabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle, kendinize çok iyi bakın.

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.