bakım ürünleri
Deneyim,  Kişisel Bakım,  Saç Bakımı,  Vegan

Biten Bee Beauty Ürünleri

Herkese yepyeni bir yazıdan merhabalar.

Nasılsınız? Umuyorum iyisinizdir ve hayatınızdaki pek çok şey yolunda gidiyordur.

Bana soracak olursanız, ben şu sıralar yoğunum ve bir heyecan içerisindeyim. Uzun bir aradan sonra, yeniden Trabzon’a gideceğim. Günlerdir hazırlık yaptığım için ve valiz hazırladığım için, sosyal medyaya ve bloğa pek bakamadım. Bugün işlerimi bitirince, bilgisayarımın başına geçtim ve bu hafta bitirdiğim ürünlerin yorumlarını, sizinle paylaşmak istedim.

Bee Beauty Egzotik Yağlar Saç Bakım Maskesi

Boyalı saçlar, fazlasıyla neme ihtiyaç duyuyor. Saçlarımı yıkadıktan sonra hem yumuşatmak hem de beslemek için çoğunlukla saç maskesine ihtiyaç duyuyorum. Bu saç maskesini de, saça verdiği yumuşaklık ve parlaklık açısından çok beğendim. İçerisinde 3 farklı yağ var. Avokado yağı, marula yağı ve jojoba yağı. Genelde bu tarz, birden fazla yağ içeren ürünleri kullanırken, acaba saçlarımı yağlandırır mı ya da ağırlaştırır mı diye tereddüt etmiyor değilim. Fakat bu ürün, durulanan bir ürün olduğu için ve duştan sonra saçlarımda da herhangi bir ağırlaşma gözlemlemediğim için bu endişemi boşa çıkardı diyebilirim.

Üründen genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Saçlarıma nem vermesi, yumuşatması ve parlaklık vermesi çok güzel. Fakat bu ürün benim saçlarımda, az da olsa bir saç dökülmesine neden oldu. Bu ürünü kullandığım zamanlarda, saçlarıma ne zaman sürsem, parmaklarımla ürünü saçlarıma yedirirken, tel tel saçlarım geliyordu elime. Şu an farklı bir markanın saç kremini kullanıyorum, onda böyle bir etki gözlemlemedim mesela. Bu yüzden, bu saç maskesini tekrar satın almayı düşünmüyorum. Bu markanın, başka saç maskeleri vardı, onlardan daha çok verim almıştım. Biri avokado yağlı diğeri incir ve zeytinyağlıydı sanırım. Dilerseniz onlara bakabilirsiniz.

Bee Beauty İlk Çizgilere Karşı Doğal Gündüz Kremi

Bu ürünü, neden ve hangi duygularla satın aldığımı, inanın hatırlamıyorum. Fakat 30’a yaklaşınca sanırım, insanda bir yaşlanma korkusu oluşuyor. Yüzümde en küçük bir kırışıklığım da yok ama ufaktan da olsa, artık bu gibi ürünler kullanmanın vakti geldiğini düşünüyorum.

Bu gündüz kreminden, açıkçası pek memnun kalmadım. Sebeplerine gelecek olursak; evet, yüzüme sürdüğümde canlandırıcı bir etkisi oldu, bir tazelik hissi verdiği gerçek. Ama bu krem, hem çok geç emiliyor hem de yüzüme sürdüğümde yüzümde ve ellerimde, yapış yapış bir his bırakıyor. Buna rağmen bu kremi, neredeyse bitene kadar kullandım fakat bitmeye yakın maalesef çöpe attım. Çünkü kokusunu beğenmiyordum ve zamanla kokusunda da bir değişim fark ettim. Bu nedenle, tekrar satın almayacağım bir ürün oldu kendisi.

Vegan bir ürün olması ve çok da kimyasal içermemesi beni cezbetmişti ancak etkileri maalesef beni mutlu etmedi.

Benim bu hafta bitirdiğim ürünlere dair yorumlarım bunlardı. Sorularınızı ve önerilerinizi, Instagram DM üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın.

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.