Kozmetik

Beaulis Close It Liquid Concealer 130 Porcelain

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının ”130 Porcelain” adlı likit kapatıcısı ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

 • Daha önce bu markanın, aynı isimdeki pudrasını kullanmıştım. Ancak ilk kez kapatıcısını kullanıyorum. Bu kapatıcılar sosyal medyada viral olan ürünlerdi. Beğenen arkadaşlarımın da tavsiyesi ile bu ürünü alıp denemek istedim. Biliyorsunuz ki, fondöten kullanmayı bıraktım. Bazen özel zamanlarda, göz makyajımın daha çok öne çıkmasını istediğim zamanlarda, bir kapatıcı kullanmaya gereksinim duyuyordum. Bu ürün benim bu konuda, beklentimi karşıladı diyebilirim.
 • ”130 Porcelain” bu kapatıcı serisinin en açık renk tonu. Eğer beyaz tenli iseniz ve soğuk, pembe alt tonlu bir cildiniz varsa, bu renge sizler de bakabilirsiniz. Ürünün beyaz bir rengi var. Sarılık değil de daha çok pembelik içeriyor. Tabi içerisinde yine sarı tonlar var. Ancak rengi beyaza yakın olduğu için renginin açık tonu, daha baskın geliyor.
 • Ürünün renk tonundan çok memnun kaldım. Rengi tam benim tenime uygun. Bu açıdan ürün hoşuma gitti.
 • Ürünün renk tonunu yakından görebilmeniz için elime swatch’ladım. Bu şekilde rengi daha net belli oluyor.
 • Ürünün kokusunu beğendim, rahatsızlık vermiyor. Bu açıdan da üründen memnun kaldım.
 • Aplikatörünü beğendim, kullanım kolaylığı sağlıyor. Aplikatörünün ucundaki fırça da yumuşak. Ben likit kapatıcı ürünleri aplikatörlü olduğunda daha pratik buluyorum. Yüzümde istediğim bölgeye sürmek, daha kolay oluyor.
 • Ürünün kapatıcılığı bana göre ortadan yükseğe doğru. Ciltte doğal bir bitiş sağlıyor. Lekeleri güzel kapatıyor. Çok az göz altlarıma da uyguluyorum. Bence göz altına çok güzel bir aydınlık veriyor. Daha pürüzsüz bir görünüm yaratıyor ve renk eşitsizliklerini gideriyor. Kapatıcılık konusunda ben, -senelerdir kullandığım için- Maybelline Affinitone serisini çok beğeniyordum. Şimdi artık kullanmıyorum. Ancak pürüzsüz bir ten makyajı için dilerseniz bu seriye de göz atabilirsiniz.
 • Kapatıcı ciltte pütür pütür durmuyor. Ben dağılmasını beğendim. Ancak bu kapatıcıyı kuru ciltler sevmeyebilir. Benim de göz altlarım ve cildimde bazı kısımlar kurudur. Bu sebeple, ürünü sürmeden önce cildimi güzelce nemlendiriyorum. Kapatıcının rengini çok beğendiğim için bu durumu sorun yapmıyorum şu an.
 • Ürün cildimde herhangi bir sivilce yapmadı. Bu açıdan da üründen memnun kaldım.
 • Ürünü, Gratis mağazasından satın aldığım Eklips markasının açılı kapatıcı fırçasıyla uyguluyorum. Bu fırçadan da memnun kaldığım için fotoğraf çekerken, ürünün yanında olmasını istemiştim. Fırçanın kılları yumuşacık, ürünü cildime homojen bir şekilde yaymamı sağlıyor. Bazen ürünü, Nascita markasının kapatıcı fırçasıyla da uyguluyorum. (Pro 436 ismi) Bazen de parmaklarımla dağıttığım da oluyor.
 • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Ürünü Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram: @ebru.bektasoglu

X: @ebrubektasoglu

Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir