Kozmetik,  Vegan

Ürün İnceleme: Golden Rose 3D Mega Shine Lipgloss No: 113

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Golden Rose markasının, 113 numaralı lip gloss‘u ile ilgili ürün yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu seriyi, ilk popüler olduğu zamanlardan beridir takip ediyordum. Bence Golden Rose, çok güzel bir lip gloss serisi çıkarmış. Serideki tüm renklere göz gezdirmiştim. Ancak serideki renkler içerisinde, bana en yakın olan ve beni en iyi yansıtacağını düşündüğüm renk; kesinlikle 113’tü. Bu sebeple, bu ürünü almak istedim.
  • Gloss’un rengine, kelimenin tam manasıyla bayıldım! Çok güzel bir kırmızı tonu. Capcanlı bir ton, oldukça iddialı bir kırmızı tonu. ”Ben buradayım” diyen, parlak ve göz alıcı bir kırmızı tonu.
  • Bu ürün, çok güzel bir lip gloss olmakla birlikte, çok güzel, parlak ve ıslak bitişli bir kırmızı ruj görevi de üstleniyor adeta. Dudakta; hem ıslak, parlak ve öne çıkan bir lip gloss iken, aynı zamanda, yoğun bir kırmızı tonu olduğu için parlak bir kırmızı ruj gibi de duruyor. Ben bu yönüyle üründen, çok ama çok memnun kaldım. Bu gloss‘u ne zaman sürsem, arkadaşlarım, ”Ebru, kırmızı senin rengin” diyorlar. Bana yakıştırdıkları ve bu rengi benimle özdeşleştirdikleri için de, ayrıca hoşuma gidiyor. Şu ana kadar kullandığım lip glosslar içerisinde, en çok beğendiğim ve kendime en çok yakıştırdığım renk; Golden Rose 113 oldu.
  • Ürünün, oldukça şık ve kullanışlı bir tasarımı var. Boyutu çok fazla büyük değil. Çantada yer kaplamıyor. Aynı zamanda, ürünün aplikatörünü de çok beğendim. Fırçası yumuşak ve aplikatörü kullanışlı. Ürünü çok güzel sürebilmemi sağlıyor. Yumuşacık bir sürülüşü var. Dilerseniz ruj gibi tüm dudağınıza ürünü sürebilir dilerseniz, dudağınıza çok az sürüp, parmaklarınızla ürünü dağıtabilirsiniz. İkinci söylediğim yöntemle bu lip gloss, dudakta kırmızı bir tint gibi duruyor. Böyle de kullanılabilir. Daha doğal durmasını isterseniz tabiki.
  • Soğuk alt tonlu, -hatta mavi alt tonlu da diyebilirim- içerisinde pembelik barındıran, tok bir kırmızı tonunda lip gloss arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Dudakta yapış yapış durmayan, ağırlık yapmayan bir ürün. Kalıcılığını da çok beğendim. Gün içinde, bir şeyler yeyip içsem dahi, dudağımdan çıkmadı, kolay kolay dağılmadı. Dudakları da kurutmayan yapıda. Bu sayede, dudağımda gün içinde, çizgi çizgi durmadı, pütürlük yapmadı. Rengi dudağa güzel sabitleniyor. Gün içinde tazelemeye ise uygun bir lip gloss.
  • Lip gloss’un dudakta duruşu ise bu şekilde. Hem kapalı havada hem de güneşte, parıl parıl parlayan bir gloss. Aşağıya, bu gloss’u sürdüğüm bir makyajımı daha ekleyeceğim.
  • Günlük kullanımda da tercih ettiğim bir lip gloss. Kızıl ya da kırmızı saç tonlarıyla, çok güzel bir uyum yakalıyor.
  • Ürün paraben içermiyor. Vegan bir ürün, hayvanlar üzerinde test edilmemiş. İnternet sitesinde böyle okumuştum. Açıldıktan sonra kullanım süresi ise; 18 ay.

Dudaklara, çok güzel bir parlaklık ve dolgunluk veren, kırmızı bir lip gloss arıyorsanız, bu lip gloss’a sizler de bakabilirsiniz. Favori lip gloss önerilerinizi, sizler de benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir