Kozmetik

Yılbaşı Makyajı için 10 Kırmızı Ruj Önerisi

Merhabalar blog ailem.

Bir yılı daha, geride bırakıyoruz ve yeni yıla, sayılı günler kaldı.

Yılbaşı demek, ”kırmızı” demek. Aralık ayında genellikle, kırmızı ve kırmızı tonları çok sık kullanılır ve tercih edilir. Yılbaşında çoğunlukla, ”kırmızı” renk kıyafetler ve ”kırmızı” tonda rujlar, dikkat çeker.

Ben de, kırmızıyı çok sevdiğim için ve kırmızı ruju, sıklıkla tercih ettiğim için bu yazıda sizlere; memnun kaldığım 10 adet kırmızı ruj önermek istedim. Yılbaşı makyajınızda tercih edebileceğiniz, 10 kırmızı ruj önerisini, aşağıda sizin için maddeler halinde paylaşacağım.

Başlıkların üzerine tıklayıp, rujların renklerini, dudakta duruşlarını görebilir, ayrıntılı inceleme yazılarını okuyabilirsiniz.

1- Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 303 Poison Apple

2- Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 305 Juliet

3- Golden Rose 3D Mega Shine Kırmızı Lipgloss No: 113

4- Beaulis Kiss It Mat Ruj 311 Red Velvet Cake

5- Pastel Lip To Cheek Kırmızı Tint 01 – Carmen (Ruj yerine tint tercih etmek isteyenler için ekledim.)

6- Pastel Daylong Lipcolor Kissproof Likit Ruj No: 9

7- Golden Rose Mat Ruj – Velvet Matte Lipstick No: 20

8- Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj No: 18

9- Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj No: 09 (Bu ruju, daha önce kullanıp bitirmiştim. Ancak buraya, inceleme yazısını eklememişim. Yukarıda paylaştığım seride, 18 numara ile beraber 9 numaralı kırmızı ruj da çok güzeller. 9 numaralı ruju da, alternatif olması için buraya eklemek istedim.)

10- Mon Amour Matte Liquid Lipstick 06 Red Love

Yukarıda sizler için birbirinden güzel renkte, kırmızı ruj önerileri paylaştım. Bazıları tam bir kırmızı tonu iken, bazıları ise biraz daha soğuk alt tonlu, vişne kırmızısı tonlarında. Örneğin; Beaulis Red Velvet Cake ve Golden Rose No: 20. Eğer capcanlı ve tam bir kırmızı tonu arıyorsanız, bu listede en sevdiğim ton olan Beaulis Poison Apple adlı ruju sizlere önerebilirim. Listedeki rujların renklerine bakıp, hangisini sevdiyseniz o ruju alabilirsiniz. Dün bana çok sevdiğim bir arkadaşım, LYKD markasının 354 Red Love adlı rujunu, hediye etti. Onunla ilgili de bir inceleme yazısı, bloğuma yakın zamanda ekleyeceğim. Fırsatınız olursa, bu renge de bakabilirsiniz. Sizlerden de, favori kırmızı ruj önerilerinizi, bekliyor olacağım.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

x: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir