Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Form It Fondöten 131 Ivory

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, 131 Ivory adlı fondötenini, yakından inceleyeceğiz.

  • Bu fondöteni Gratis mağazasından satın almıştım. Ürünü alma sebebim; elimdeki fondötenimin, artık yüzüme koyu gelmeye başlaması. Bu ürünü de, elimdeki fondöten ile karıştırarak kullanmak için almıştım. 131 Ivory rengi, en açık rengi. Şu anda yüzümle en uyumlu renk, 131 Ivory rengi. Ürünü tek başına kullandığımda da, elimdeki fondöten ile karıştırarak kullandığımda da, renk sonucunu beğendim. Elimdeki fondötenim ise bitmeye yaklaştı. Epeydir kullandığım fondötenim; Maybelline Affinitone 17 Rose Beige. Bu fondötenden de, birkaç adet bitirmiştim. Ancak bittikten sonra muhtemelen yeniden almam. Seriyi beğeniyorum aslında. Sadece 17 Rose Beige, yüzüme artık koyu geliyor.
  • Beyaz tenliler için uygun bir fondöten. Sarı alt tonlu bir fondöten değil. Biraz daha krem rengine yakın bir renk tonu var. Yüzümle renk olarak uyum sağlamasını beğendim. Açık tenliler için uygun bir fondöten.
  • Parfümlü bir ürün. Kokusunu çok beğendim. Ancak yüzüm, hassas ve akneye meyilli olduğu için genelde, parfüm içeren ürünler kullanmaktan uzak duruyorum. Ürünün kokusu çok belirgin. Hani böyle, parmağınızla yüzünüze pıt pıt sürdüğünüzde, hem parmaklarınızda hem de yüzünüzde, ürünün parfüm kokusu kalıyor. Ben kokusundan rahatsız olmadım. Ancak yüzüm hassas olduğu için uzun vadeli kullanım için bu durum, yüzüm için uygun olmayabilir.
  • Ürünün, biraz katı bir formu var. Ancak yapısı, hafif yağlı olduğu için yüze, kolaylıkla fırça ile uygulanabilir. Kaygan bir yapısı var. Ben genelde, mat bitişli fondötenler kullanıyorum. Hafif yağlı yapıda ürünler, bende sivilce yapabiliyor.
  • Kapatıcılığı, fena değil. Maybelline Affinitone’a kıyasla, çok fazla kapatıcılığı yok. Ancak yüzde, doğal bir görünüm sağlıyor. Cilt renk tonunu, çok güzel eşitliyor. Günlük kullanım için uygun bir fondöten. Fakat özel günler için daha üst düzey bir fondöten kullanmak gerekebilir.
  • Ben fondöteni, özellikle renk olarak çok beğendim. Ancak yapı olarak ürünü çok fazla sevemedim. Biraz sivilce yapabilir gibi duruyor yüzümde. Uzun zaman sonra, iki hafta önce, komedon tedavisi görmeye başladım. Epeydir ten makyajı yapmıyorum, hatta ten makyajı yapmayı, bırakmayı düşünüyorum. Tedavim bittikten sonra, ürünü kullanıp bitirirsem, yeniden güncel yorumlarımı buraya ekliyor olurum.
  • Fondötenin açıldıktan sonra kullanım süresi; 6 ay. Ürünü, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Sizler de bu ürünü kullandıysanız, yorumlarınızı benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir