Kozmetik

Ürün İnceleme: New Well Make-Up Station Coffee Lover 9’lu Far Paleti

Merhabalar blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; New Well markasının ”Coffee Lover” adlı 9’lu far paletini yakından inceleyeceğiz.

  • Ben bu paleti, geçtiğimiz ay satın almıştım. İçerisinde 9 farklı renkte göz farı mevcut. Kahve, bakır ve toprak tonlarının hakim olduğu, günlük makyajlar için uygun kullanışlı bir far paleti.
  • Paletin içerisinde, hem mat hem de sedefli, ışıltılı renkler var. Dilerseniz ışıltılı ve parıltılı makyajlar dilerseniz de mat ve gölgeli makyajlar yapabilirsiniz. Günlük makyajlarınızda doğal tonlar kullanmayı seviyorsanız, sizin için de uygun bir far paleti olabilir.
  • Far paletindeki farların kokuları çok güzel. Genelde farların belirgin bir kokusu olmaz. Ancak bu paletteki farların böyle pudralı, eskilerden kalma, nostaljik bir kokusu var. Güzel bir krem gibi kokuyor. 90’larda annelerimizin makyaj malzemelerinin kokusu gibi. Kokusu bana geçmiş yılları çağrıştırdı. Kokusunu çok çok beğendim.
  • Farların dokuları çok güzel. Toz toz bir yapıları yok. Yumuşacık yapıdalar. Özellikle sedefli olanların renk pigmenti çok başarılı. Açık renkte olan sedefli farlar, aydınlatıcı olarak da kullanılabilir. Kahve tonlar ise kaş doldurmak için de kullanılabilir.
  • Farların renklerini daha net bir şekilde görebilmeniz için sol baştan sırasıyla hepsini koluma swatch’ladım. Farlar çok güzel renk veriyor. Ben far fırçasıyla uyguluyorum. Sedefli renkler parmak ile uyguladığında, çok daha belirgin renk sonuçları veriyor.
  • Sol baştan ikinci renk, benim her zaman kullandığım ve göz kapağımı ısıtmak, göz kapağımın rengini eşitlemek için kullandığım bir far. Genelde bir far paletinde, ilk bitirdiğim renk de bu oluyor. Kahverengi tonları, eyeliner olarak da tercih edilebilir. Kontür yapmak için de kullanılabilir. Bence çok güzel bir fiyat-performans ürünü olmuş. Toprak tonlarında buğulu makyajlar yapmak için ideal bir palet. Paletteki sıcak tonlar, göz rengini olduğundan daha açık renkte gösteriyor. Özellikle kahverengi gözlüler ve ela gözlüler için güzel renk tonlarının olduğu bir palet.
  • Far paletinin açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 12 ay. Doğal ve nude tonlarda makyaj severler için harika bir alternatif.
  • Bu arada, far paletinin adı ”Coffee Loves” gibi de okunuyor. Bana ilk okuduğumda, ”Coffee Lover” olarak geldi gözüme. Ancak ismi ”Coffee Loves” da olabilir. Bunu teyit edebileceğim bir bilgi bulamadığım için her iki şekilde de, yazıma ismini eklemek istedim.

Benim New Well markasının far paleti ile ilgili ilk gözlemlerim böyleydi. Sizler de favori far paleti önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir