Kozmetik

Rival Loves Me Dudak Kalemleri (Authentic, 5th Avenue, Parisienne)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Rival Loves Me markasının, dudak kalemlerini yakından inceleyeceğiz.

İnceleyeceğimiz dudak kalemlerinin numaraları soldan sağa sırasıyla; 07, 08, 02.

Hazırsanız, dudak kalemleri ile ilgili yorumlarıma başlamak istiyorum:

1- Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 07 Authentic

  • Ben bu dudak kalemlerini, Rossmann mağazasından satın almıştım. Bu markanın ürünlerini şimdiye kadar, hep çok severek kullandım. Epeydir dudak kalemlerini de, denemek istiyordum. 07 numaralı dudak kalemini, renk olarak çok beğendim. Renk tonu, tam benlik. Vişne kırmızısı, cherry red. Pembe alt tonlu, bordoya dönük bir renk tonu var. Bence çok güzel bir sonbahar-kış rengi. Sezonun trend renklerinden biri olması sebebiyle de, bu dudak kalemi, benim için nokta atışı bir ürün oldu. Dudak kalemini, yapı olarak da çok beğendim. Uçları sert değil, yumuşacık sürülüyorlar. Dilerseniz dudağınıza çerçeve yapmak için kullanabilir dilerseniz de ürünü, tüm dudağınıza ruj gibi uygulayabilirsiniz. Sürümü zor olan stick rujları sürmeden önce, rujun dudaktan taşmasını önlemek için siz de bu dudak kalemlerine bakabilirsiniz. Soğuk alt tonlu, vişne renginde bir dudak kalemi arıyorsanız, bu renge bir şans verebilirsiniz. Benim günlük makyajlarımda, en sık kullandığım renk tonlarından biri; vişne rengi.

2- Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 08 5th Avenue

  • Gelelim, ikinci dudak kalemine. Bu arada, bu yazıda sizlerle paylaştığım bu üç renk, benim en çok kullandığım renk tonları. Ben genelde, bu tonlarda rujlar kullanıyorum. Bu sebeple, dudak kalemlerinin renkleri de, tam beklediğim gibi çıktığı için ürünlerden ayrıca memnun kaldığımı da belirtmek istiyorum. 5 th Avenue rengi; sıcak alt tonlu, açık renk bir kiremit tonuna sahip. Biraz şeftali, biraz pembe tonlarından oluşuyor. Ancak açık renk bir kiremit tonu. Bu dudak kalemi de, mat ve simsiz. İçinde sedef yok, tamamen mat bitişli renkler. Sıcak alt tonlu, kiremit renginde bir dudak kalemi arıyorsanız, bu tona bakabilirsiniz. Ürünü ruj gibi kullanmadan önce, mutlaka dudaklarınızı lip balm ile nemlendirmeyi unutmayın. Bu sayede, daha kolay sürülüyorlar. Dağıtması kolay oluyor.

3- Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 02 Parisienne

  • Bu renk ise açık renk bir şeker pembesi tonu gibi. Dudakta nude bir görünümü oluyor. Çok doğal bir pembe tonu. Renk tonu, hafiften belirgin gibi duruyor, sıcak bir pembe tonu gibi duruyor. Ancak çok göze çarpan bir pembe tonu değil. Bu renk, yukarıdaki renklere nazaran, daha çok ilkbahar ve yaz mevsimi için bir renk gibi duruyor. Kışın, nadiren de olsa, pembe renkte ruj sürüyorum. Pembe renkte rujlarımı veya pembe glosslarımı sürmeden önce, bu dudak kalemini kullanabilirim. Bu dudak kalemleri ile dudaklarınızı çerçeveledikten sonra rengi biraz dağıtıp, üzerine benzer renkte lip gloss veya dudak bakım yağı da sürebilirsiniz. Ben dudak kaleminin üzerine, dudak yağı sürmeyi çok seviyorum. O parlak bitiş çok hoşuma gidiyor. Ruj sürmek istemediğim zamanlarda, bu yöntemi sıkça kullanıyorum. Bu dudak kalemlerinin açıldıktan sonra kullanım ömrü; 36 ay. Ürünleri internette ya da Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.
  • Yazımı bitirmeden önce, bir tane de dudak bakım yağı önerisi paylaşmak istedim. Hazır, dudak bakım yağlarından bahsetmişken. Bu da yeni aldığım dudak bakım ürünlerinden biri. Daha önce kullanıp bitirmiştim bu yağı. Şimdi yenisi, Şok marketlere gelince, tekrar almak istedim. Şişe tasarımı değişmiş. Fakat etkileri aynı. Şeffaf bir dudak bakım yağı. Hem dudaklarımı nemlendirmek hem de, rujlarımın ve dudak kalemlerimin üzerine sürmek için kullanıyorum. Aplikatörü kullanışlı, yapısı çok güzel, dudaklarımı bu yağ yumuşacık yapıyor. Kokusu da mis gibi çilek kokusu. Farklı çeşitleri de var. Onlara da bakabilirsiniz. Ürünün adı; Mon Amour Glossy Lip Oil Dudak Bakım Yağı – Strawberry. Şok marketlerde bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir