Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Puff It Toz Pudra 130 Porcelain

Yeni yılın ilk gününden ve yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının pudrasını yakından inceleyeceğiz.

Ben normalde pudra kullanan biri değilim. Genelde mat bitişli fondötenler kullandığım için şu ana kadar hiç pudra kullanmamıştım. Ancak ten makyajını bıraktığım için nemlendirici sürdükten sonra yüzümdeki hafiften oluşan o parlak ve nemli görüntüyü matlaştırmak için pudra kullanma gereksinimi duymuştum. Bu sebeple; Beaulis markasının ”130 Porcelain” adlı pudrasını almıştım. Serideki en açık pudra rengi. Gelin, ürünle ilgili gözlemlerime birlikte bakalım.

  • Beyaz tenliler için uygun bir pudra. Yüze, çok hafiften bir beyaz renk veriyor. Ancak toz bir ürün olduğu için transparan bir görünüm de sağlıyor.
  • Yumuşacık, kadifemsi bir dokusu var. Ben pudranın yapısını beğendim. Toz bir ürün olmasına rağmen, yüzümde toz toz durmadı, yapay bir görünüm yaratmadı. Aynı zamanda, cildimde mat bir görünüm sağladı.
  • Bu ürünü dilerseniz, fondöten ya da bb krem uyguladıktan sonra, makyajınızı tamamlamak ve makyajınızı sabitlemek veya ten makyajı yapmadığınız bir gün, yüzünüzdeki parlamayı önlemek ve mat bir görünüm için tercih edebilirsiniz.
  • Ten rengimle ve cilt alt tonumla, uyum sağlayan bir pudra oldu. Günlük kullanıma uygun bir pudra. Ben ürünü, fırça ile uyguluyorum. Makyaj süngeri ile de uygulanabilir. Geçtiğimiz yazılarımda size bahsettiğim, yeni aldığım fırça ile uyguluyorum. Aşağıya ürünün görselini sizin için ekleyeceğim.
  • Pudrayı, yukarıda görmüş olduğunuz, Lionesse Premium Unicorn Pudra Fırçası ile uyguluyorum. Bu fırçadan çok memnunum. Toz allıklarımı da bazen bu fırçamla uyguluyorum. Yanındaki fırça da, yine geçtiğimiz yazılarımda yeni aldığımı belirttiğim ve çok da memnun kaldığım far fırçam. Gratis mağazalarında satılıyor; Eklips Natural Yuvarlak Far Fırçası. Önceki yazılarımda fotoğraflarını ekleyememiştim. Bu yazımda, her iki fırçanın da görsellerini eklemek istedim.
  • Pudranın açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Ürünü, diğer renk çeşitleriyle de beraber Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Siz daha önce bu pudrayı kullandınız mı? Kullandıysanız, yorumlarınızı benimle de mutlaka paylaşmayı unutmayın. Favori pudra önerilerinizi de, yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Dijital portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir