Kişisel Bakım,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Haftanın Biten Ürünleri (Saç Bakımı, Kişisel Bakım ve Kozmetik) 

Merhabalar blog ailem.

Bugünkü yazımda sizlerle; bu hafta bitirdiğim saç bakımı, kişisel bakım ve kozmetik ürünleri ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım. 

Bu seriyi, birkaç haftadır devam ettiriyorum. Sizin tarafınızdan çok sevildi ve ilgi gördü. Blog istatistiklerimden ve etkileşimden, bunu fark edebiliyorum.

Bu sebeple; artık aylık olarak değil, haftalık olarak hangi ürünleri bitirdiysem, ürün yorumlarımı bloğuma ekliyor olacağım. 

Söze öncelikle, kişisel bakım ürünleri ile başlıyorum:

Bu hafta, 5 adet ürün bitirdim: 

1- Benri Extra Mint Diş Macunu

  • Bu diş macununu, seyahat edeceğim zaman almıştım. Çantada çok yer kaplamayan bir ürün olduğu için yolculuk yapacağım zamanlarda hep yanıma alıyordum. Temizleme etkisi güzeldi. Dişlere parlaklık veriyor. Bununla birlikte; naneli olduğu için ferahlık da veriyor. Farklı çeşitleri de var. Tekrar alınabilir bir ürün. Benri markasının ürünlerini, Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. 

2- Sleepy Extra Ultra İnce Hijyenik Ped

  • Bu pedi, ilk kez kullanıp bitirdim. Sleepy markasının ürünlerini severek kullanıyorum. Markaya bir güvenim ve bağlılığım var. Doğaya saygılı, sürdürülebilirliğe önem veren ürünler üretiyorlar. Bu sebeple, çoğunlukla tercih ettiğim bir marka. Bu pedinden de çok memnun kaldım. Yeniden satın alacağım. Organik içerikli, hipoalerjenik bir ürün. Alkol, paraben, ftalat, naylon, organotin, GDO, losyon, BPA, nonilfenol, SLS, SLES, lateks, klor, parfüm ve renklendirici içermeyen bir iç yüzeye sahip. Aynı zamanda; gluten free bir ürün. Ürün üretilirken, hayvanlar üzerinde deney yapılmadığı ve vegan olduğu da ambalajında yazıyor. Bu özelliğiyle de kalbimi kazanan bir ürün oldu. Asla tahrişe neden olmadı. İncecik olduğu için gün içinde rahatsız etmedi. Kaşıntı vb. yaratmadı. Ürünü favorilerime ekledim, artık her ihtiyaç duyduğumda, bittikçe alabileceğim bir ped. 

Şimdi, kozmetik ürünlerine geçmek istiyorum: 

3- Flormar Happy Colors Nail Enamel HC04 Rose I Hold Oje

  • Geçtiğimiz kış ayından bu yana, severek kullandığım ve bu hafta bitirdiğim ojem. Çok güzel, açık renk pembe tonunda. Biraz açık, gül kurusu tonu gibi. Nude bir görünümü var. Tek kat da yeterli geliyor. Ancak bazen, iki kat da uyguladığım oldu. İki kat sürünce, daha opak bir görünüm oluyor. Benim tırnak yapım uzun olduğu için çok sık ve erken oje bitirebiliyorum. Tırnaklarım uzun olduğu için çoğu kez, “Tırnakların takma mı?” diye soranlar ve tırnaklarımı beğenip iltifat edenler oluyor. Tırnaklarım kendi tırnağım, takma tırnak hiç kullanmadım. Manikürümü ise evde kendim yapıyorum. Manikür sonrası oje sürmeyi de çok seviyorum. Bu oje, doğal durduğu için çok severek kullanıyordum. Elimde, buna benzer başka renklerde ojeler var. Onlar bittikten sonra yine bu rengi alabilirim. 

4- Flormar Full Color Nail Enamel FC07 Pebbles On The Beach

  • Severek kullandığım ve bitmesine üzüldüğüm bir ojem daha. Rengini görebilmeniz için daha önce bloğuma yüklediğim bir fotoğrafı, buraya tekrar eklemek istedim. Bunu da bana teyzem hediye etmişti. Dibine kadar kullandım vallahi. Fırçası, örtücülüğü çok güzel. Genellikle tek kat sürerek kullandım. Opaklığı çok güzel, çok cool bir renkti. Kum gibi bir renk, özellikle sonbahar-kış aylarında sıklıkla sürdüm. Artık fırçaya oje gelmeyince, bu ojemle de vedalaştım. Şu sıralar; kahverengi, kırmızı ve bordo tonlara takmış durumdayım. 
  • Yukarıdaki ojeleri bitirmişken, 4 tane ojemi de, son kullanma tarihi geçtiği için elden çıkardım. Hepsi severek kullandığım tonlardı. Sırasıyla soldan sağa; Mon Amour 05 Bordo, Pastel 51, Pastel 41, en sondakinin numarasını ise maalesef hatırlayamıyorum, zaten silinmiş. Ancak beğendiğim renk tonlarıydı, ilginizi çeken renkler ise siz de bu tonlara bakabilirsiniz. 

Son olarak, saç bakımı ürününe geçmek istiyorum: 

5- Bee Beauty Hacim Kazandırıcı Saç Maskesi

  • Bu maskeyi de ilk kez kullanıyorum. Bu seride ilk, renk koruyucu olan çeşidini kullanmıştım. Serideki diğer çeşitleri de deneyip memnun kalınca, hacim kazandırıcı maskeyi de denemek istedim. Tek kullanımlık bir ürün. Canlı kırmızı tonlar kullandığım için saç rengimi korumak adına, durulama gerektiren saç bakım ürünlerini, sık kullanmamaya özen gösteriyorum. Bu tek kullanımlık maskeler, arada saçlarım için kullandığım ürünler olduğu için kullanımı oldukça pratik. Arada böyle ürünler kullanmayı seviyorum. Bu maskeden de genel anlamda memnun kaldım. Saçlarıma verdiği yumuşaklığı beğendim. Ancak koku olarak, diğer kullandığım çeşitlerinin kokuları daha güzel gelmişti bana. Özellikle renk koruyucu ve Hindistan cevizi kokulu olan. 

Benim, bu hafta bitirdiğim ürünler bunlardı. Sizler de favori bakım ürünlerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki mail adresinden ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir