Kişisel Bakım,  Kozmetik

Haftanın Biten Ürünleri

Merhaba blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle birlikte; bu hafta bitirdiğim kişisel bakım ve kozmetik ürünleri ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

Alldermo El Bakım Kremi

Bu kremi eczaneden, babam almıştı. Ancak birkaç kere kullandıktan sonra ürünü beğenmediği için bana vermişti. Ürünün arkasında, yaralı ve tahriş olmuş deriye sürülmemesi gerektiği yazıyor. O dönem soğuktan babamın elleri tahriş olmuştu. Galiba bu yüzden, kremden memnun kalmadı. Ben kremi kullanıp bitirdim. Öncelikle kokusu güzeldi. Aloe vera kokusu belirgin bir şekilde geliyor. Elleri yumuşatma ve nemlendirme etkisini de beğendim. Bu kremi kullandıktan sonra ellerim yumuşacık oluyordu. Fakat emilim etkisi olarak maalesef çok memnun kalmadım. Normalde yağ içeren cilt bakım ürünlerini pek kullanmam. Ancak israf olmaması için yine de bu kremi kullanıp bitirdim. Fakat ben daha hızlı emilim gösteren kremleri kullanmayı seviyorum. Eğer elleriniz çok kuruyorsa, özellikle kış aylarında ve mevsim geçişlerinde, bu kremin güzel bir onarıcı etkisi var. Ancak benim cildimle çok uyumlu olan bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

Bee Beauty Güneşten Koruyucu Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

Bee Beauty; ürünlerini severek kullandığım, özellikle saç bakım ürünlerinden çok çok memnun kaldığım bir marka. Bu nedenle de, sıkça tercih sebebim oluyor. Fakat bu ürününden maalesef memnun kalmadım. Bu nedenle, ürün bitmeden maalesef çöpe atmak durumunda kaldım. Ürün yüzüm için fazla yağlı geldi bana. Aslında makyaj bazı olarak kullanılabilir, fondöten sürmeden önce ciltte güzel bir nemlendirme sağlıyor. Fakat biraz daha ince yapılı bir ürün olsaymış keşke. Bir de bu krem, parmaklarımla yüzüme uyguladığımda, tırnağımdaki ojenin rengini bozduğunu fark ettim. Neden böyle bir durum oldu anlamadım. Ürünle ilgili beklentim yüksekti. Ama maalesef ben pek memnun kalmadım. Şu an elimde, Procsin markasının nemlendirici güneş sütü var. Bu markanın da, güneş kremleri çok methediliyordu. O yüzden ben de aldım bir tane. Şu an için çok memnunum, bitirdiğimde onunla ilgili gözlemlerimi de buraya eklerim.

Isana Duşta Bakım Jeli Nar

Isana; vegan ürünler üreten, şu ana kadar kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldığım bir marka. Sürdürülebilirliğe önem vermesi sebebiyle de ayrıca seviyorum ve tercih ediyorum. Daha önce duş jellerini de kullanmıştım. Fakat bu ürününü ilk kez denedim ve bu hafta bitirdim. Ürünün yumuşacık bir yapısı var. Sanki cilt bakım yağı gibi bir formu var. Cildi temizlerken asla kurutmuyor, tam aksine ciltte mükemmel bir yumuşaklık bırakıyor. İçerisinde minik tanecikleri var. Bu yönüyle, cildi çizmeden yeniliyor ve peeling etkisi sağlıyor. Ayrıca kokusu çok çok güzel. Hem banyoda hem de tende, bir saat kadar hoş bir koku bırakıyor. Narlı ürünleri de ayrıca severim. Daha önce Yves Rocher‘nin narlı duş jelini kullanmıştım, o da pek güzel bir üründü. Onunla ilgili inceleme yazımı da şurada bulabilirsiniz. Her iki ürünü de tavsiye ediyorum.

LYKD Exceptional Fan Effect & Curl – Yelpaze Etkili ve Kıvrım Veren Maskara

Son olarak da, LYKD markasının ilk kez kullandığım bu maskarasını bitirdim. Golden Rose’un Cat Walk adlı maskarasından sonra en çok beğendiğim maskara bu oldu. Ürünle ilgili ayrıntılı inceleme yazımı burada bulabilirsiniz.

Benim bu hafta bitirdiğim ve vedalaştığım ürünler bunlardı. Siz hangi ürünleri bitirdiniz ve hangilerinden memnun kaldınız, benimle de paylaşmayı unutmayın.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Instagram

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir