Kozmetik

Kış Mevsimine Yakışacak Bordo, Mürdüm ve Vişne Rengi Ruj Önerileri

Merhabalar blog ailem,

Kışın, koyu tonlarda makyaj yapmayı çok seviyoruz ve özellikle soğuk, kapalı havalara; bordo ve mürdüm tonlarda rujların yakıştığı bir gerçek.

Bugünkü yazımda sizlerle; kullanıp memnun kaldığım koyu renkte rujları paylaşacağım. Aşağıya liste halinde marka ve numaralarını ekleyeceğim. Başlıkların üzerine tıklayıp, öneri olarak paylaştığım rujların inceleme yazılarını ve renklerini görebilirsiniz. Ruj alışverişlerinizde size yardımcı olacağını düşündüğüm listem şöyle:

1- Cecile Long Kisses Lip Gloss 25 Night Claret Red (İçerisinde morluk barındıran çok güzel mat bir mürdüm ruj.)

2- Golden Rose Soft & Matte Creamy Lipcolor No: 117 (Vişne çürüğü renginde, mat ama kremsi yapıda bordo ruj.)

3- Catherine Arley Mademoiselle Day ′N′ Night Matt Lip Colour – 06 (Pembe alt tonlu, koyu vişne renginde likit mat ruj. En sevdiğim bordolardan)

4- Beaulis Kiss It Mat Ruj 311 Red Velvet Cake (Vişne kırmızısı renginde, stick mat ruj.)

5- Mon Amour Matte Liquid Lipstick 05 Love Secret (Sıcak alt tonlu, koyu renkte, hafiften bordoya kaçan bir kırmızı tonu.)

6- Mon Amour Matte Liquid Lipstick 04 Mulberry (Soğuk alt tonlu, pembemor arası bir tonda, açık renk bir mürdüm tonu.)

7- Pretty by Flormar Matte Liquid Lipstick 10 Bordeaux (İçerisinde pembelik ve fuşyalık barındıran, vişne çürüğü renginde bordo ruj.)

8- Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 305 Juliet (Sıcak alt tonlu, koyu kırmızıya kaçan sıcak renk bir bordo tonu.)

9- Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 332 Roasted (Bu ruju, geçtiğimiz hafta arkadaşım hediye olarak aldı bana. Henüz inceleme yazısını oluşturmadım. Ancak bu ruj da çok güzel bir bordo tonu. Dudağımda denediğim ilk andan rengine aşık oldum ve rujun bu yazıda olması gerektiğini düşündüğüm için listeme eklemek istedim. Yakında ürün inceleme yazısı bloğumda olacak.)

10- Golden Rose Velvet Matte 19 (Pembe alt tonlu, biraz fuşya biraz da vişneçürüğü tonuna çalan, dudakta açık renk kırmızı tonlarında duran bir ruj.)

11- Golden Rose Velvet Matte 20 (Bu ton, yukarıdaki 19 numaralı renge göre bi’ tık daha koyu ve daha bordo tonlarda duruyor.)

12- Golden Rose Velvet Matte 23 (Daha çok sonbahar ve kış aylarında sürdüğüm, favori rujlarımdan. Çok sevdiğim bir vişneçürüğü tonu.)

13- Golden Rose Velvet Matte 29 (Soğuk alt tonlu, mora çalan bir mürdüm ruj. Renk tonu oldukça koyu.)

14- Wet n Wild Megalast Lip Color Cherry Bomb (Vişneçürüğü ve mor renklerinin arasında bir ton, koyu renk bir mürdüm ruj.)

15- Wet n Wild Perfect Pout Lip Color – 99% Chance of Wine (Bu ruj, halen Gratis’te satılıyor mu bilmiyorum ama bu yazıya bu ruju da eklemek istedim. Yazımın görseli için seçtiğim fotoğrafta da, dudağımda bu ruj var. Bu renk; koyu vişneçürüğü tonlarında, mora çalan bir renk tonunda.)

16- Wet n Wild MegaLast Lip Color Ruj Cinnamon Spice (Bu ruju da, çok eskiden kullanmıştım. Elimde şu an bu rujdan yok. Ancak aklıma gelmişken, bu listeye eklemek istedim. Bu renk de, sıcak alt tonlu bir bordo. Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.)

Yukarıda sizlerle, birbirinden güzel renk ve tonda; bordo, mürdüm ve vişneçürüğü renklerinde ruj önerileri paylaştım. Umuyorum yazı sizler için faydalı bir içerik olmuştur. Sizler de, favori ruj önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir