Kozmetik

Ürün İnceleme: Beaulis Mini Matte Lipstick Kit – 227 Favourites

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, 6’lı mini mat ruj kiti ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Bu markanın rujlarını çok severek kullanıyorum. Bu serideki diğer mini mat ruj kitini de kullanmıştım. Onunla ilgili inceleme yazımı ise şuraya tıklayıp okuyabilirsiniz.
  • Bu seriden daha önce, iki farklı rengi kullanmıştım. Birkaç sene önce bu seriyi, kuzenim almıştı. İçinde en beğendiğim rengi de bana hediye etmişti. 8 numara bu serideki en beğendiğim renkti. Bir de 10 numara çok güzel bir kırmızı tonu. Bu iki renk bana bu kiti sevdirdi. Bu kiti de bana arkadaşım, yılbaşında hediye almıştı.
  • Bu seride; 6 farklı renkte minik mat ruj bulunuyor. Seyahat boy ürünler olduğu için çantada hiç yer kaplamıyor ve ağırlık yapmıyorlar. Sürülüşü çok pratik ve kolay. Mat yapıda ama yumuşacık sürülüyorlar. Aynı zamanda, dudağı kurutmuyorlar.
  • Kitte hem soğuk hem de sıcak alt tonlu renkler mevcut. Tüm renklerin kızıl saçla uyumunu beğendim. Özellikle 8 ve 10 numara kızıl saçla mükemmel uyum sağlıyor.
  • Kitteki rujların numaraları ise soldan sağa; 7, 8, 9, 10, 11 ve 12 diye sıralanıyor. Aşağıda rujların renklerini daha net görebilmeniz için swatch’larını paylaşacağım. Soldan sağa rujların sırasını baz alarak, yukarıdan aşağıya tüm renkleri koluma swatch’ladım.
  • Genel anlamda, hem renk hem de yapı olarak beğendiğim rujlar oldu. Ancak favorilerim, yukarıda da belirttiğim gibi yukarıdan aşağıya 2. ve 4. renkler. Ben içerisinde kızıllık ve bordo tonlar barındıran rujları çok seviyorum. Kırmızı ruja ise sevgimi bilmeyen yoktur sanırım.
  • Kitteki rujların kullanım ömrü, açıldıktan sonra 12 ay. Beaulis markasının ürünlerini, internette ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Portfolyom: Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir