Kozmetik

Beaulis Zip It Liquid Matte Lipstick 332 Roasted

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının, ”332 Roasted” adlı likit mat rujunu, yakından inceleyeceğiz.

Yazıma başlamadan önce, markanın kullandığım diğer rujları ve glossları ile ilgili ürün inceleme yazılarını, aşağıya sizler için ekleyeceğim.

Başlıkların üzerine tıklayıp ruj ve glossların, renklerini de görebilirsiniz.

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 276 Light Coral

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 305 Juliet

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 303 Poison Apple

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj 553 Delight

Beaulis Crush It Ruj – 310 Gingerbread

Beaulis Kiss It Mat Ruj 311 Red Velvet Cake

Beaulis Play It 560 Marmalade

Beaulis Mini Mat Ruj Kiti 225 Essential

Beaulis Mini Matte Lipstick Kit – 227 Favourites

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 242 Particular

Beaulis Mini Mat Likit Ruj Seti – 230 Fundamentals

Beaulis Twinkling 6’lı Ruj Kiti

Şimdi, ”332 Roasted” adlı ruj ile ilgili yorumlarıma geçmek istiyorum.

  • Bu rujla ilgili dün çok fazla soru aldım. Dün Trabzonspor-Gençlerbirliği maçına giderken yaptığım makyajımda kullanmıştım. Makyajım çok beğenildi ve özellikle rujumun, markası ve numarası soruldu. Ben de bugün rujla ilgili genel gözlemlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bu ruju bana arkadaşım hediye almıştı. Epeydir denemek istediğim bir tondu. Dışarıdan şişesine baktığımda, markanın ”305 Juliet” adlı rujuna benzetiyordum hep. Ancak renk olarak, aralarında ton farkı var.
  • Koyuluk olarak her iki ruj da birbirine benziyor. Ancak ”305 Juliet” daha sıcak alt tonlu, koyu kırmızı bir ton iken, ”332 Roasted” daha soğuk alt tonlu, -hatta nötr de diyebilirim, ne çok soğuk ne çok sıcak- bir tona sahip. Biraz vişne tonlarına yakın bir bordo tonu. İçerisinde sıcak pigmentler var. Ancak dudakta bordo duruyor. İçinde çok az bir pembelik var. Fakat bir vişneçürüğü tonu kadar değil asla. Daha çok koyu bir kiremit rengi gibi.
  • Bu ürün tam bir fiyat-performans ürünü. Zaten bu ruj serisi, markanın en sevdiğim ruj serisi. Gerek renk tonları gerek yapıları ve kalıcılıkları muazzam ölçüde başarılı.
  • Ürünün aplikatörü çok güzel ve kullanışlı. Dudağı çerçevelemeyi ve ruju taşırmadan sürmeyi sağlıyor. Ancak ben bu ruju sürmeden önce dudaklarımı, Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 07 Authentic adlı vişne rengi dudak kalemiyle çerçevelemiştim. İki ürün renk olarak birbirine çok güzel uydu.
  • Ruju sürmeden önce mutlaka dudaklarınızı nemlendirici bir krem veya lip balm ile nemlendirmenizi öneririm. Bu sayede hem dudaklarınız kurumaz hem de rujun görünümü daha pürüzsüz olmuş olur.
  • Bu rujun kalıcılığı gerçekten çok iyi çıktı. Dün evden öğlen çıkmıştım. Gece eve gelene kadar, gün içinde yemek yiyip bir şeyler içmeme rağmen bozulmadı. Sadece birkaç yerde renk çok az silinmişti. Ancak renk olarak dudağımdan hiç çıkmadı. Neredeyse ilk sürdüğüm haliyle dudağımda kaldı. Bu açıdan da ürün benden tam not aldı.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım ömrü; 12 ay. Ürünü Gratis mağazalarında bulabilirsiniz. Farklı renk alternatiflerine de bakabilirsiniz.
  • Dünkü makyajımı da yazıma eklemiş olayım. Kullandığım farla ilgili de sorular geldi. Onun ürün inceleme yazısı da sürpriz olsun. Son zamanlarda aldığım en iyi far paleti. Yakında onunla ilgili de bir yazı paylaşırım bloğumda.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

Behance

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir