Kozmetik

Beaulis Drag It Matte Inkpen Keçe Uçlu Kahverengi Eyeliner 196 Brown

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Beaulis markasının ”196 Brown” adlı kahverengi renkteki keçe uçlu eyeliner’ını inceleyeceğiz.

  • Ben bu ürünü, Ankara‘da Bahçelievler’deki Gratis mağazasından satın almıştım. Yaklaşık iki ay kadar önce. Bu markanın ürünlerini, fiyat-performans olarak oldukça başarılı buluyorum. Renkli eyeliner konusunda da, bence hem renk hem de kullanım kolaylığı olarak, iyi ürünler çıkarıyorlar. Ne zamandır, kahverengi bir eyeliner arayışındaydım. Bu ürüne de, aradığım bir renk olduğu için şans vermek istedim.
  • Öncelikle ürünün tasarımını beğendim. İnce olduğu için küçük çantalarıma kolaylıkla sığıyor. Fazla yer kaplamıyor. Kalem şeklinde bir tasarımı olduğu için ve keçe uçlu olduğu için kolaylıkla eyeliner çekebilmeyi sağlıyor. Ucu yumuşak ve ürün, ucuna yeterli miktarda geliyor.
  • Ürünün rengi, tam aradığım renkte bir kahverengi. Rengi koyu kahverengi bir eyeliner. Ben göz makyajında, kahve tonları kullanmayı çok seviyorum. Kahverengi; göz rengimi daha çok öne çıkarıyor ve bakışlara bir derinlik katıyor. Siyah kadar keskin bir renk olmadığı için daha buğulu ve soft bir görünüm yaratıyor.
  • Ürünün rengini görebilmeniz için elime swatch’ladım. Koyu kahverengi bir renk tonunda. Sıcak değil de soğuk bir kahve tonu. Bu tonlarda bir eyeliner arıyorsanız, bu renge sizler de bir şans verebilirsiniz.
  • Ürünün ıslaklığı bence yeterli. İstediğim o ince ve yarım eyeliner görüntüsünü, bu ürünle yakalayabildim. Renk çok topaklanmadan, dilediğim gibi eyeliner çekebiliyorum. Aynı zamanda, sürer sürmez kuruyan bir yapısı var. Bulaşma yapmıyor. Kalıcılığı ise fiyatına göre bence çok iyi. Gün içinde çok fazla dağılmıyor.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi; 6 ay. Ürünü Gratis mağazalarında ve internet sitesinde bulabilirsiniz.

Benim bu ürünle ilgili, sizlerle paylaşmak istediğim deneyimim böyleydi. Sizler de, beğendiğiniz kahverengi veya diğer farklı renklerdeki, favori eyeliner önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

Instagram: @ebru.bektasoglu

X: @ebrubektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir