Kozmetik

Lip Smacker Coca Cola Dudak Kremi

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; kola aromalı bir dudak nemlendiricisi olan Lip Smacker Coca Cola Lip Balm‘ı yakından inceleyeceğiz.

  • Bu ürünü geçtiğimiz ay, Gratis mağazasından satın almıştım. Retro bir tasarımı olduğu için dikkatimi çekmişti. Bilenler bilir, vintage ve retro olan eşyalara ve ürünlere ilgi duyduğumu. Bu lip balmlar, uzun yıllardır var. İçeriğini ve yapısını merak ettiğim için ben de alıp denemek istedim.
  • Öncelikle tasarımını çok beğendim. Ambalaj ve paketleme olarak çok güzel bir ürün. Boyutu küçük ve ince olduğu için çok kolay bir şekilde, çantada veya cebinizde taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an ürünü dudaklarınıza uygulayabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde, kuruyan dudakları çok güzel nemlendiriyor ve onarıyor. Aynı zamanda, dudaklara canlılık ve parlaklık veriyor.
  • Ürünün kokusu çok güzel. Hem kokusu hem de tadında kola aroması var. Çocukluğumuzda, 90’lı yıllarda yediğimiz, kolalı meybuz dondurmasını da anımsatıyor kokusu. Dudağımdan dilime gelen tadı da, bildiğimiz kola tadı. Bu yönüyle, nostaljik bir ürün oldu benim için.
  • Ürünün rengi de, açık kahverengi renkte. Ancak dudağıma herhangi bir renk vermedi. Sadece dudak rengimi, biraz daha nötr bir renge getirdi. Ben ürünü, bazen dudaklarımı nemlendirmek için bazen de ruj sürmeden önce hem dudaklarımı nemlendirmek hem de rujun daha pürüzsüz görünmesi için kullanıyorum.
  • Yapısı yumuşacık ve kaygan. Dudakta yağ gibi kayıyor ve dudağa çok güzel bir şekilde nem veriyor.
  • Ürünün rengi ve gramajı bu şekilde. İster dudaklarınızı nemlendirmek ister ruj öncesi dudaklarınızı ruja hazır hale getirmek ve rujun daha pürüzsüz sürülmesi için lip balm uygulayabilirsiniz. Ben bu üründen, hem tasarım ve ebat olarak hem de koku, yapı ve nemlendirme açısından çok memnun kaldım. Sizler de favori lip balm önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.
  • Ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi 24 ay. Ürünü Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

Instagram: @ebru.bektasoglu

X: @ebrubektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir