Kozmetik

Revolution Shimmer Bomb Lipgloss Sparkle Pink

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Revolution markasının ”Sparkle Pink” adlı dudak parlatıcısını birlikte inceleyeceğiz.

  • Ben bu lip gloss‘u geçtiğimiz ay, Watsons mağazasından satın almıştım. Yansımaları olan, hologram efektli bir lip gloss gibi görünüyordu markanın standında. Bu tarz ürünleri sevdiğim için ürünü alıp denemek istemiştim. Genel anlamda beğendiğim bir lip gloss oldu. Hem günlük hem de özel günlerde, davet makyajlarında, konser veya festival vb. etkinliklere giderken kullanılabilecek, ışıltısıyla göz dolduran bir lip gloss.
  • Ürünü hem tasarım hem de paketleme olarak çok beğendim. Oldukça şık ve kaliteli bir şişe tasarımı var. Aplikatörü ise oldukça kullanışlı. Tombul bir aplikatörü var. Aplikatör fırçası yumuşacık, ben genelde böyle tombul aplikatörü olan, yumuşak fırçalı lip gloss‘ları çok kullanışlı buluyorum. Ürünü dudaklara bolca uygulamayı sağlıyor.
  • Ürünün kokusu güzel ve çok tatlı. Kokusunu bisküviye benzettim. İnsanı rahatsız eden bir kokusu yok. Ben kokusunu çok beğendim.
  • Pembe renkte bir lip gloss. Ancak simleri ve yansımalarıyla dudaklarda öne çıkıyor. Oldukça parlak, parıl parıl parıldayan, ışıltılı bir lip gloss. Özellikle güneşte ve ışıkta, içerisindeki simler ve renk yansımaları muazzam güzellikte parlıyor ve göz alıcı bir görünüm yaratıyor.
  • Soğuk ve mavi alt tonlu bir lip gloss. İçerisindeki simler; mavi, mor ve lila tonlarda parlıyor. Bu yönüyle, göz kamaştıran bir lip gloss. Şu ana kadar hayatımda kullandığım en parlak lip gloss diyebilirim. Zaten şişesinden bakıldığında da, pembe renkte bir lip gloss olduğu görülüyor. Ancak bu pembeliğin yanı sıra ürünün, tıpkı glitter gibi çok güzel renk yansımaları var.
  • Ürünün ıslak ve akışkan bir kıvamı yok. Kıvamı ve yapısı, yoğun formda ve bir miktar katı bir kıvamı var. Bu yönüyle, gerek renk örtücülüğü gerek rengin dudakta kendini belli etmesi açısından, ben ürünün kıvamını beğendim. Dudakta da ağırlık hissi yaratmıyor.
  • Pembe renkte ve yansımaları olan bir lip gloss arıyorsanız, hologram efektli ürünleri beğeniyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Ürünü Watsons mağazalarında bulabilirsiniz.
  • Pembe yansımalı kızıl saçlarla çok güzel uyum sağlayan bir lip gloss. Soğuk ve pembe alt tonlu cilt alt tonu ile güzel uyum sağlıyor. Ben ürünü sürmeden önce, dudaklarımı lip balm ile nemlendiriyorum. Ardından dudaklarımı, Rival Loves Me Dudak Kalemi No: 02 Parisienne ile çerçeveleyip, sonrasında bu lip gloss’u sürüyorum. Bazen de ürünü, dudaklarıma çok az sürüp ürünü dudaklarımın tamamına parmaklarımla yediriyorum. İki dudağınızı birbirine pıt pıt da yapabilirsiniz ürünü yaymak için. Bu şekilde de, çok güzel ve doğal bir parlaklık oluyor. Rujların üzerine de uygulanabilir.
  • Lip gloss’un dudakta duruşunu, aşağıya sizler için ekliyor olacağım.
  • Farklı ışıklarda, üç farklı fotoğraf çekmiştim. Gloss’un dudağımda duruşu bu şekilde. En sağdaki fotoğrafı, direkt güneşe yüzüm dönükken çekmiştim. Güneşte içindeki simler daha çok öne çıkıyor ve rengarenk bir renk geçişi oluyor.

Benim bu lip gloss ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim kullanıcı deneyimim böyleydi. Sizler de, beğendiğiniz lip gloss önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir