Kozmetik,  Vegan

Show By Pastel Show Your Happiness Blush – 201 Cute

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Show By Pastel markasının 201 numaralı ”Cute” adlı pembe renkteki allığını yakından inceleyeceğiz.

  • Bu allığı geçtiğimiz ay, Rossmann mağazasından satın almıştım. Serideki en açık pembe buydu.
  • Öncellikle bu ürünü, tasarım ve paketleme olarak oldukça kaliteli buldum. Allığın gül şeklinde olması da çok romantik ve sevimli duruyor bence.
  • Allığın yumuşacık bir dokusu var. Ürün fırçayla aldığınızda, hiç toz toz durmuyor. Yanakta da eşit bir şekilde dağılıyor ve çok güzel, doğal bir pembe renk veriyor.
  • Ürünün rengi, oldukça açık bir pembe tonunda. Toz pembe gibi. Tatlı, çok sıcak alt tonlu olmayan bir renk tonu var. Bariz bir pembe değil. Yanakta belirgin duruyor ama renk tonu gayet doğal duruyor. Bu ürünle, doğal, pembiş pembiş duran bir allık görünümü yakalayabilirsiniz.
  • Toz bir allık olmasına rağmen ürünün kalıcılığını çok çok beğendim. Gün boyu yanaklarımda kaldı, rengi çok dağılmadı ve bu allığı ne zaman sürsem, herkes yüzümde ilk yanaklarımın pembeliğini fark etti. Toz bir ürün olmasına karşın kalıcılığı oldukça başarılı.
  • Mat bir allık. İçerisinde sedef veya sim bulunmuyor.
  • İnternet sitesinden ürün açıklamasını incelediğimde, ürünün Paraben ve Gluten içermediğini okudum. Aynı zamanda; cruelty free, vegan bir ürün.
  • Toz pembe renkte ve toz yapıda bir allık arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz.

Sizler de beğendiğiniz, favori toz yapıdaki ya da krem formdaki allık önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir