Kozmetik

Cherry Red Saçlarla Uyumlu Berry Tonlarda Lip Balm Önerileri

Merhabalar blog ailem,

Nasılsınız? Umuyorum iyisinizdir ve hayatınızdaki pek çok şey yolunda gidiyordur.

Bugünkü yazımda sizlere; vişne kızılı ve pembe-mor yansımalı kızıl saçlarla uyum sağlayan ve güzel bir kombinasyon yaratan iki adet lip balm önerisinde bulunacağım.

Nivea’nın lip balmını Gratis mağazasından, Flormar’ın lip balmını ise Watsons mağazasından satın almıştım. Bu yazımda her iki ürünle ilgili ayrıntılı yorumlarımı ve ürünlerin renklerini bulabilirsiniz.

Nivea Böğürtlen Dudak Bakım Kremi

  • Söze öncelikle, Nivea Blackberry Shine Lip Balm ile başlamak istiyorum. Bu lip balm serisinin bende apayrı ve nostaljik bir yeri var. Ben bu ürünü, lise yıllarımdan beri kullanıyorum. İlk renkli dudak ürünüm olabilir hatta. Bu serideki diğer renkli lip balmları da denemiştim. Ancak bu renk benim favori rengim. Serideki en beğendiğim renk tonuna sahip olan dudak nemlendiricisi buydu. Şu an güncel olarak cherry red tonlarında bir saç rengi kullandığım için soğuk alt tonlu, içerisinde pembe, fuşya, mor, mürdüm ve bordo tonlar barındıran dudak ürünleri tercih ediyorum genelde. Bu lip balmın rengi, soğuk bir tona sahip. Vişnebordo arası bir renk tonu var. Dudakta, kırmızı bir rengin aksine bordo tonlarda bir renk bırakıyor. Daha koyu bir renk yansıması var. Hafif ışıltı ve parlaklık veriyor dudaklara. Dudakları, daha sağlıklı ve bakımlı gösterirken, aynı zamanda doğal bir renk veriyor. Ben bu ürünü, bazen sadece dudaklarımı nemlendirmek bazen de, benzer renkteki rujlarımı sürmeden önce bir baz olarak dudağıma sürüyorum ve ardından rujumu uyguluyorum. Ürünün nemlendirme özelliği, bana göre oldukça başarılı. Rengi de dudaktan kolay kolay kaybolmuyor. Gün içinde ihtiyaç duyduğum her an tazeleyebiliyorum. Ürün tasarımı, ambalaj ve paketleme olarak bence çok başarılı bir dudak bakım ürünü. Gramaj olarak da bence uzun vadede yetecek bir gramajı var. Ürünün kokusu ise çok çok güzel. Sürdükten sonra burnuma gelen, çok hoş ve kalıcı bir koku. Bordo ve berry tonlarda dudak bakım ürünü arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Diğer renk çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bu arada, ürünün kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay.

Flormar Lip Balm Meyve Kokulu ve Renklendirici Dudak Nemlendiricisi Black Mulberry

  • Şimdi sıra, ikinci lip balm önerime geldi. Flormar’ın Black Mulberry adlı lip balmı, Nivea’nın lip balmına göre daha koyu bir renk tonunda. Vişne ve bordo tonlardan ziyade, daha çok mor ve mürdüm tonlarına bakan bir renk tonu var. Rengi hem daha koyu hem de daha mora dönük. Bu renk de şu anki saç rengimle çok güzel uyum sağlıyor. Bu ürün, hem çok güzel bir dudak nemlendiricisi hem de dudağa verdiği renk tonuyla adeta bir ruj gibi. Bu ürünün de renk tonu dudakta gayet kalıcı. Pigment olarak çok başarılı bir lip balm. Bazen ruj sürmek istemediğim zamanlarda, bu lip balmı kullanıyorum. Renk tonuna hayran kaldım doğrusu. Aynı zamanda, çok tatlı, hoş bir kokusu var. Her iki ürün de, mis gibi meyve kokuyor. İnsanı mutlu eden kokulara sahipler. Vişne ve bordo tonlardan daha koyu ve mürdüme bakan bir dudak nemlendiricisi arıyorsanız, bu ürüne sizler de bakabilirsiniz. Bu ürünün de, kapağı açıldıktan sonraki kullanım süresi; 12 ay. Ürünün rengini yakından görebilmeniz için bileğime swatch’lamıştım. Soldaki renk; Flormar’ın lip balmı, sağdaki ise Nivea’nın.

Evvet, birlikte bir yazının daha sonuna geldik. Bugün sizlerle; renk, nemlendirme ve kalıcılık olarak çok beğendiğim iki tane dudak nemlendiricisi paylaştım. Sizler de favori lip balm önerilerinizi, benimle paylaşabilirsiniz.

Saç boyama, saç bakımı, tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir