Kişisel Bakım,  Kızıl Saç,  Kozmetik,  Saç Bakımı

Mart 2024 – Bitenler (Saç Boyası, Saç Bakımı, Kişisel Bakım, Kozmetik)

Merhabalar blog ailem,

Her ay olduğu gibi bu ay da, bitirdiğim ürünlerle ilgili detaylı yorumlarımı sizlerle paylaşmak istedim. Mart ayında bitirdiğim; saç boyası, saç bakımı, kişisel bakım ve kozmetik ürünleriyle ilgili yorumlarımı, bu yazımda bulabilirsiniz.

1- Acacia Jean’s Color Cherry Red Vişne Kızılı

2- L’Oréal Paris Elseve Komple Direnç Dökülme Karşıtı Şampuan

  • Bu ay bir adet, şampuan bitirdim. Geçtiğimiz aylarda, sebebini bilmediğim bir saç dökülmesi problemi yaşadım. Belki hava değişikliğinden, belki bilmediğim bir sebepten, saçlarımda çok fazla olmasa da, yine de fark ettiğim bir dökülme problemi yaşadım. Loreal’in daha önce bu seriden, durulanmayan bir saç kremini kullanmıştım ve üründen çok memnun kalmıştım. Marka bana o ürünü, Süslü Sözlük aracılığıyla hediye ürün olarak göndermişti. O üründen memnun kalınca, rafta da aynı serinin şampuanını görünce, bu ürüne bir şans vermek istedim. Bundan seneler önce bir dökülme problemi yaşamıştım. Ancak dönemsel bir durumdu ve kolaylıkla toparlayabilmiştim. Benim saçlarım normalde pek dökülmez ve kökleri sağlamdır. Dönemsel olarak yaşadığım bu problemi, şampuan ile toparlayabileceğimi düşündüm. İyi ki de bu ürünü satın almışım. Saçlarımdaki dökülmeyi bir ay içerisinde durdurdu ve saçlarımı eski sağlığına kavuşturdu. Gerçekten şampuanın bu olumlu etkisine çok şaşırdım. Bir ürün nasıl bu kadar hızlı etki gösterdi, hayran kaldım doğrusu. Bu açıdan ürün, artık favori şampuanlarım arasına girdi. Saç rengimi de çok akıtmadı. Saçımdaki dökülmeyi durdurduğu ve kontrol altına aldığı için ürün benden tam not aldı.

3- Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

  • Bir yıldan uzun süredir düzenli olarak kullandığım ve bir buçuk ayda bir bitirdiğim, favori yüz temizleme jelim. Ürünü, sabahları uyandığımda, yüzümü yıkamak ve akşamları eve döndüğümde, makyajımı çıkarmak için kullanıyorum. Ürünün yüzümle uyumunu çok seviyorum. Kokusunun güzelliği, cildimi tahriş etmeden temizlemesi, sağladığı ferahlık hissi ve gözeneklerimi sıkılaştırması sebebiyle; favorim. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

4- Pastel Profashion Liquid Eyeliner 01 Black

  • ve gelelim bu ay bitirdiğim son ürüne. Bu ay bir adet de, siyah eyeliner bitirdim. Bu ürün, benim şu yaşıma kadar kullandığım en iyi eyeliner. Siyahlığını, matlığını, keskin ve belirgin bir bitiş sağlamasını çok seviyorum. Aynı zamanda; akma, bulaşma yapmıyor, gün içinde hiç bozulmuyor, siyahlığı soluklaşmıyor. Uzunca bir süredir bu ürünü kullanıyordum. İçinde çok az kalmıştı. Kullanım ömrü sonlanmaya yaklaştığı için ürünü geçen hafta elden çıkardım. Ürünle ilgili detaylı inceleme yazımı, şurada bulabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir