Kozmetik

Flormar Water Lip Stain Su Bazlı & Kalıcı Dudak Renklendiricisi No: 003 Girl Gang

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Flormar markasının, 003 numaralı ”Girl Gang” adlı lip tint‘ini, yakından inceleyeceğiz.

  • Ben bu ürünü geçtiğimiz hafta, Watsons mağazasından satın almıştım. Epeydir aklımda olan bir üründü. Hatta geçtiğimiz yaz almak istiyordum. Fakat o zamanlar, daha kırmızı tonlarda bir saç rengi kullandığım için ürünü almak istememiştim. Şimdi pembe-mor yansımalı bir saç rengi kullandığım için ürünün saç rengimle de uyum sağlayabileceğini düşündüm. İyi ki bu tint‘i almışım. Çünkü en başta, rengiyle kalbimi kazandı. Hem tenimle hem de saç rengimle uyumuna bayıldım.
  • Ürünün şişe tasarımı, ambalajlaması ve paketlemesi çok güzel. Tasarım ve ürün ebatı olarak ürünü beğendim.
  • Ürünün renk tonunu, çok ama çok beğendim. Rengi benim beklentimi fazlasıyla karşıladı. Ürünün rengi şişesinden bakıldığında, koyu bir vişne tonu gibi duruyor. Ancak kapağını açtığınızda ve dudağınıza sürdüğünüzde, pembe-magenta ve fuşya tonlarda, kırmızıdan ziyade daha berry bir renk tonu karşılıyor sizi. Benim için her iki şekilde de renk tonu uygun. Ben daha koyu çıkar diye düşünüyordum. Ancak pembe rengin ağırlıkta olduğu, çok tatlı bir renk çıktı.
  • Ürünün kokusu çok çok güzel. Kokusu; sakız gibi, meyve suyu gibi koktu bana. Koku olarak da üründen memnun kaldım. Kokusu beni hiç rahatsız etmedi.
  • Ürünün yapısını beğendim. Tint olduğu için yapısı sıvı. Ancak çok çok su gibi değil. Verdiği renk pigmentiyle, yapısı sıvı olan, likit bir ruj gibi bu ürün aynı zamanda. Çünkü renk pigmentasyonu çok yüksek. Bunu zaten sürdüğünüzde de fark edeceksiniz. Benim bu zamana kadar kullandığım, en güzel renk veren, renk pigmentasyonu yoğun, en kalıcı tint oldu aynı zamanda.
  • Sözün özü; renk, sürülüş kolaylığı, kalıcılık olarak bu ürün benden tam not aldı. Bu tint gün boyu, bir şeyler yeyip içsem dahi, dudağımdan hiç çıkmadı. Akşam eve döndüğümde, dudağımdan makyaj temizleme suyuyla bile, zor çıkardım. Sildikten sonra dudakta çok güzel bir renk bırakıyor bu tint. Bu yönüyle, çok doğal bir görünüm sağlıyor. Dudakları besleyici bir etkisi de var. Bu ürünü sürdükten sonra dudaklarım; daha sağlıklı, canlı ve parlak görünüyor. Aynı zamanda, olduğundan daha dolgun. Dudakları pürüzsüz gösteriyor ve hiç kurutmuyor. Nemli bırakıyor. Dudakta hiç ağırlık yapmıyor. Bu yönüyle, yaz aylarında vazgeçilmezim olacak. İster günlük ister özel günlerde, bu tint’i kullanabilirsiniz. Dilerseniz dudağınıza çok az sürüp rengi dağıtabilir dilerseniz tint’i tüm dudağınıza uygulayabilirsiniz. Ben her iki türlü de kullanıyorum. Daha parlak durması için üzerinden bir dudak yağı veya lip gloss ile de geçebilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza ve isteğinize kalmış. Bir tint alayım ve tüm gün dudağımda dursun diyorsanız, bu seriye sizler de bakabilirsiniz. Dudakları yumuşacık yapan, doğal bir renk verirken aynı zamanda dudakları sağlıklı da gösteren bir ürün. Sürerken ilk başta, dudakta çok az yanma demeyeyim de karıncalanma gibi bir his yaratıyor. Bunu şu zamana kadar kullandığım tüm tintlerde gözlemledim. Bu hisle dudakları daha dolgun yapıyor olabilir. Varla yok arası bir his.
  • Ürünün aplikatörü kullanışlı. Ürünü dudaklara kolaylıkla sürebilmeyi sağlıyor. Ben bu ürünü sürmeden önce dudaklarımı lip balm ile nemlendirip ardından dudak kalemi ile çerçeveliyorum, sonrasında tint’i tüm dudağıma uyguluyorum. Ürün çok kısa bir sürede kuruyor ve sabitleniyor.
  • Ürünün kalıcılığını görebilmeniz için sildikten sonraki rengini de yazıma eklemek istedim. Gördüğünüz gibi sildikten sonra da çok güzel bir renk bırakıyor.
  • Ürünün dudakta duruşunu, üç farklı fotoğraf ile göstermek istedim. Soldan ilk iki fotoğrafta, ürünü bir iki kat sürmüştüm ve kuruduktan yarım saat sonraydı. En sonuncu fotoğrafta ise kuruduktan sonra üzerinden bir kat daha geçmiş haliydi. Böylelikle daha koyu bir renk tonu da elde edebiliyorsunuz. Yeğenimin doğum günü partisine giderken sürmüştüm bu tint’i. Bütün gün de eve dönene kadar hiç çıkmadı, iç kısımlardan dahi silinmedi. Sizler de beğendiğiniz lip tint önerilerini, benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir