Kozmetik,  Öneri

Kiko Milano Matte & Shiny Duo Liquid Lip Colour No: 02 Posh & Dark 

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda sizlerle; Kiko Milano markasının, “Posh & Dark” adlı, çift taraflı likit rujunu, yakından inceleyeceğiz.

Ben bu ruju markanın, online sitesinden satın almıştım. Bordo ve mürdüm tonlarında rujları çok sevdiğim için bu ürünü de alıp denemek istedim. 

  • Yukarıda sizlerle, hem rujların swatch’larını hem de matte kısmının, dudağımdaki duruşunu paylaştım. En üstteki aplikatör matte tarafı, diğeri ise shiny tarafı. Soldaki renk; matte, sağdaki renk ise shiny.
  • Ruju dudağıma sürmeden önce lip balm ile dudaklarımı nemlendirdim. Ardından vişne tonlarında bir dudak kalemi ile çerçeveledim. Sonrasında ise matte tarafını sürmüştüm.
  • Kalıcılık olarak da ben her iki kısımdan da memnun kaldım. Gün içinde yemek yeyip, kahve içsem dahi dudağımdan kolay kolay çıkmadı bu ruj. Zaten genel anlamda, Kiko’nun rujlarını; yoğun pigmentasyon, opak bitiş ve kalıcılık olarak çok seviyorum. Markaya o yüzden bir güvenim var daima. 
  • Benim bu rujlarla ilgili deneyimlerim böyleydi. Sizler de beğendiğiniz bordo, mor ya da mürdüm tonlu rujları, benimle de paylaşabilirsiniz. 

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir