Kozmetik,  Öneri,  Sürdürülebilir Yaşam

Yves Rocher Le Brillant Yoğun Nemlendirici Parlak Kalem Ruj – 07. Rouge Camélia (Kamelya Kırmızısı)

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; Yves Rocher markasının 07 numaralı ”Kamelya Kırmızısırengindeki parlak kalem rujunu, yakından inceleyeceğiz.

  • Ürünün renk tonunu ve gramajını görebilmeniz için yukarıya bir kolaj ekledim. Birazdan aşağıya, rujun dudakta duruşunu ekleyeceğim.
  • Rujun dudağımdaki duruşunu da ekledim. Ben bu ruju sürmeden önce dudaklarımı lip balm ile nemlendiriyorum. Ardından dudak kalemi ile çerçeveleyip, sonrasında bu ruju sürüyorum. Dudaklarımın daha parlak ve dolgun durmasını istediğim için rujun üzerinden, Technic markasının ”Pina Colada” adlı dudak yağı ile geçtim. Bu şekilde, daha yaza uygun bir görünüm elde ettim.

Benim bu ruj ile ilgili sizlerle paylaşmak istediğim yorumlarım böyleydi. İş birliği ya da sponsor yazısı değildir. Ürünü kendim satın aldım. Tamamen kendi kişisel deneyimlerimi içerir. Sizler de benimle, beğendiğiniz kalem ruj önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir