Kozmetik,  Vegan

First Time Nude Lipstick No: 216

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar.

Bugünkü yazımda sizlerle; First Time markasının 216 numaralı nude ruju ile ilgili yorumlarımı paylaşacağım.

  • Ben bu ruju, Ankara‘da Bahçelievler’deki Watsons mağazasından satın almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam iki hafta kadar oldu. Ne zamandır aklımda olan bir rujdu. Çok eskiden bu markanın bu numarasını ya da buna benzer farklı numaradaki bir rujunu kullandım diye hatırlıyorum. Mağazada bu ruju fark edince, alıp denemek istedim. Bu markanın daha önce, allık paletini ve bir de rujunu kullanmıştım. Çok da memnun kalmıştım. 216 numaralı rujunu da beğeneceğime emindim. Renk tonu tam beklediğim gibi çıktı ve renk olarak ruju çok beğendim.
  • Ürünü ambalaj ve tasarım olarak da çok beğendim. Gayet kullanışlı bir ruj. Kaliteli bir tasarımı var. Kokusu da güzel.
  • Hayvanlar üzerinde test edilmeden hazırlanan bir ruj. Watsons’ın sitesinde okumuştum. Uygun fiyatlı, vegan alternatifler arayanlar için de bence güzel bir seçenek. Bu açıdan da ürünü beğendim, ürün kalbimi kazandı.
  • Yumuşacık, kaygan, kolayca sürülebilen, dudakta yağ gibi kayan bir yapısı var. Mat bitişli bir ürün. İçinde sim ya da sedef yok. Ancak biraz parlak bir görünüm veriyor. Satensi yapıda, dudakları kurutmuyor. Dudaklara nem veriyor ve gün içinde pütür pütür bir görünüme neden olmuyor. Kalıcılık olarak da bence fiyatına göre oldukça iyi bir performansı var. Rujun rengi dudaktan kolay kolay çıkmıyor ve silinmiyor. Ben bu ruju sürdüğüm günlerde, çok da tazeleme gereksinimi duymuyorum.
  • Benim sevdiğim türden bir nude ruj. Gül kurusu tonlarında, pek çok makyajın kurtarıcısı niteliğinde, joker bir renk bence. Kat kat sürülerek, koyuluğu artırılabilir. Pigmenti de çok güzel. Bir iki katta hemen opak bir görünüm sağlıyor. Örtücülüğü çok güzel. Aynı zamanda, dudakları olduğundan daha dolgun gösteriyor. Soğuk alt tonlu, dudakta çok da pembe pembe durmayan, pek çok cilt alt tonu ile uyumlu olabilecek renkte, özellikle sonbaharkış aylarına yakışan bir tonda, pembe alt tonlu kızıl saçlar ile de uyumlu olabilecek bir nude ruj. İçerisinde renk tonu olarak biraz; morluk, kahvelik, mürdümlük var. Rengi ambalajında görüldüğü gibi çıktı. Biraz kızıllık da var içerisinde.
  • Ürünün açıldıktan sonraki kullanım süresi; 24 ay. Markanın ürünlerini, Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Sizler de beğendiğiniz nude ruj önerilerinizi, benimle de paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir