Deneyim,  Kişisel Bakım,  Saç Bakımı

Haftanın Bitenleri (Saç Bakımı ve Kişisel Bakım)

Merhabalar blog ailem,

Bugünkü yazımda sizlerle, bu hafta içerisinde bitirdiğim saç bakımı ve kişisel bakım ürünleri ile ilgili ayrıntılı yorumlarımı paylaşacağım.

Söze öncelikle, kişisel bakım ürünleri ile başlamak istiyorum:

1- Yves Rocher Nemlendirici Duş Jeli – Romantik Kır Çiçekleri

  • Bu ürünü, markanın Ankara Kızılay‘daki mağazasından satın almıştım. Yves Rocher‘nin duş jellerini senelerdir çok severek kullanıyorum. İçerik yönünden temiz oluyorlar ve nemlendirme özellikleri oldukça başarılı. Aynı zamanda, kokuları çok güzel ve tende de kalıyor. Bu çeşidini ilk kez denedim ve bu hafta ürünü tamamen bitirdim. Öncelikle kokusu çok güzeldi. Tam ilkbahar ve yaz mevsiminde kullanılabilecek bir ürün. Kokusu çok fresh, yenilik hissi uyandırıcı ve masumane. Çiçek kokularını çok seviyorsanız ve gerçekten çiçek kokmak istiyorsanız, bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Ben bu mevsimlerde, çiçek kokulu ürünler kullanmayı çok seviyorum. Daha hafif ve insanı yormayan kokular olduğu için. Bu üründen yeniden satın alabilirim. Gerçekten kokusu çok güzeldi. Temizleme özelliği de bana göre güzeldi. Cildi kurutmadan temizleyen ve nemli kalmasını sağlayan bir ürün. Duştan sonra cildime krem sürmeme gerek bırakmamıştı. Hem içerik hem de koku olarak bu ürünü beğendim. Ürünü markanın sitesinden incelediğimde; Sülfat, paraben, silikon, renklendirici, mineral içermediğini okudum. Vegan formüllü bir ürün. Bu duş jelini kullanırken yanında, Dalan markasının geleneksel saf zeytinyağlı sabununu da kullanıp bitirdim. Böyle temiz içerikli, kimyasalı az olan, vücudumla uyum sağlayan ürünler kullanmayı seviyorum. Beğendiğim ürünler çıkınca, markalara da bir sempati ve güven duyuyorum. Bu benim, sonraki alışverişlerimde alacağım ürünleri de belirlememe yardımcı oluyor.

2- Colgate Optic White Kahve, Çay ve Tütün Kullananlar için Diş Macunu

  • Bu ürünü ise babam marketten satın almıştı. Colgate’in yeni çıkardığı bir ürün olabilir. Çünkü daha önce raflarda, hiç rastlamamıştım. Bu üründen genel anlamda memnun kaldım. Dişleri çok güzel temizliyor, dişlere çok güzel bir parlaklık veriyor ve diş rengini, bir-iki ton kadar beyazlatıyor. Bununla birlikte, uzun süreli ferahlık hissi de sağlıyor. Beyazlatma denilince benim favori diş macunu markam; Colgate’dir. Ben bu markanın, neredeyse beyazlatma etkili tüm ürünlerini denedim diyebilirim. Özellikle Sensation White olanı da çok güzeldir. Hatta dün yaptığım alışverişimde ondan satın aldım. Sık çay, kahve tüketiyorsanız, bu ürünlere sizler de bakabilirsiniz. Günlük kullanım için çok güzel diş macunları bence.

Bu hafta bitirdiğim kişisel bakım ürünleri bunlardı. Şimdi ise sırada, durulama gerektirmeyen bir saç bakım ürünü var.

3- Bee Beauty Bukle Belirginleştirici Saç Bakım Kremi

  • Bu ürünü ise Gratis mağazasından satın almıştım. Normalde bilenler bilir, benim doğal saçlarım dümdüzdür. Fakat bir dönem, dalgalı saç çok kullandığım için bu ürünü satın almıştım. Saçlarıma maşa yaptığım zaman, bu ürünle dalgalarımı daha belirgin hale getiriyordum. Bu anlamda, hem dalgalarımın daha belirgin ve doğal durmasını sağlamak hem de saçlarımın daha parlak durmasını sağlamak için bu ürün çok işime yaradı. Saç şekillendiren ve saçların daha parlak görünmesini sağlayan bir yapısı var. Fakat eskisi kadar maşa yapmadığım için bu üründen tekrar satın almayı düşünmüyorum. Şu sıralar, saç bakım yağları kullanmak, daha kullanışlı geliyor bana. Bu ürün, dalgalı veya kıvırcık saçlı olanlar için daha uygun bir ürün.

Benim bu hafta içerisinde bitirdiğim ürünler bunlardı. Sizler de benimle beğendiğiniz, favori ürün önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir