Kozmetik

Rival Loves Me Dudak Parlatıcısı Stay4ever No: 12 Gala Red 

Yepyeni bir ürün inceleme yazısından herkese merhabalar. 

Bugünkü yazımda sizlerle; Rival Loves Me markasının, 12 numaralı “Gala Red” adlı çift taraflı rujunu, yakından inceleyeceğiz. Bu ürünün bir tarafı; likit, mat bir ruj, diğer tarafı ise şeffaf bir lip gloss

  • Bu renge, başta nötr alt tonlu bir renk gibi duruyor diyecektim. Ancak içerisinde, çok az da olsa, pembelik var. Fakat kırmızı gibi kırmızı, net bir renk olduğunu söyleyebilirim. Canlı kızıl veya kırmızı renk saçlarla, muhteşem uyum sağlayacaktır. 
  • Lip gloss ile ilgili yorumlarıma gelecek olursak; bu kısmı, diğer mat rujlarım için de kullanabilirim. Şeffaf olduğu için parlak görünmesini istediğim mat rujlarımın üzerine geçebilirim. Gloss kısmı, dudaklara güzel ve doğal bir parlaklık veriyor. Yapısı biraz dudak yağı gibi. Dudaklarıma nem de verdi. Daha sağlıklı ve bakımlı gösterdi. 
  • Kalıcılık olarak ise likit kısmı, epey kalıcı. Dudağıma sürdükten sonra birkaç dakika içinde kurudu ve sabitlendi. Akşam makyajımı çıkarmak istediğimde, makyaj temizleme suyuyla çıkarırken, birkaç kez sildikten sonra dahi çıkmadı. Bu ruj, davet makyajları için de kalıcılık açısından değerlendirdiğimde, güzel bir alternatif olabilir. 
  • Rujun dudağımda duruşunu, aşağıya ekliyor olacağım. Likit ruj sürmeden önce dudaklarımı mutlaka, lip balm ile bolca nemlendiriyorum. Ancak lip balm sürmediğimde bu rujun, dudaklarıma daha güzel sürüldüğünü ve daha güzel sabitlendiğini fark ettim. Rossmann’ın sitesinde, ürünün kullanım şekli için ”Yağsız dudaklara ince bir tabaka halinde yoğun olarak uygulayın ve 1 dakika kurumasını bekleyin.” şeklinde bir açıklama metni yazılmış. Ruju, lip balm sürmeden uyguladığımda daha güzel sonuç aldığım için bu metnin ne anlama geldiğini, bizzat deneyimlemiş oldum. Ben genelde, lip balm sürmeden herhangi bir ruj uygulamam. Ancak bu ruju, lip balm sürmeden uygulayacağım.

Tanıtım yazıları, pr & marka iş birlikleri ya da aklınıza gelebilecek birçok konuda merak ettikleriniz ve danışmak istedikleriniz için bana aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Mail: ebrubektasoglu@gmail.com

Facebook

Tumblr

Behance

X: @ebrubektasoglu

Instagram: @ebru.bektasoglu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir