Melo fotoğraf
Deneyim,  Kişisel Bakım,  Saç Bakımı

Evde Bakımlı Olmanın Pratik Yolu; MeloKnows

Herkese yeni bir yazıdan merhabalar. Nasılsınız? Umuyorum iyisinizdir ve hayatınızdaki pek çok şey yolunda gidiyordur.

Bana soracak olursanız, ben bu aralar kendimi çok zinde ve keyifli hissediyorum. Yeni bir yaş almanın verdiği heyecan ve mutluluk, yüzümden okunuyordur umarım.

Bugünkü yazımda size, yeni keşfettiğim son derece kullanışlı bir mobil uygulama olan Melo‘dan bahsetmek istiyorum. Melo; Türkiye’de kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini, müşterinin bulunduğu konumda almasını sağlayan ilk mobil uygulama.

Tanıyanlar ve takip edenler bilir; ben saç manikür ve ağda işlemlerimi evde yapmaya özen gösteriyorum, sadece saç kesimi ve fön için kuaföre gidiyorum. Nadiren de olsa boya işlemi için kuaföre gittiğim oluyor.

Geçtiğimiz günlerde saçlarımı yeniden boyadım. 🍒 Boyanın rengini merak eden arkadaşlar için Instagram‘da paylaştım.

Saçlarımı yeni boyatmışken rengini vurgulamak için saçlarıma maşa yapmak istedim. Kızıl saçı en iyi gösteren saç modellerinden biri maşa bence. Fakat saçıma maşa yapmaya her zaman vaktim olmuyor. Virüs riskinin olduğu şu dönemde açıkçası kuaföre de gitmek istemiyordum. Bu yüzden saçlarımı kendi evimde bir kuaföre yaptırmak istedim. Böylesi benim için hem daha pratik hem de daha konforlu olacaktı.

İnternetten yaptığım araştırmalarım sonucunda Melo‘yu keşfettim. Biraz inceledikten sonra App Store’dan Melo uygulamasını indirdim. Sonrasında maşa hizmeti için bir kuaför seçtim ve randevu oluşturdum.

Melo uygulamasındaki uzmanların hakkında detaylı bilgi edinebilir, sertifikalarını görüntüleyebilirsiniz.
Melo profesyonellerinin, en az 3 yıl deneyimli olmaları gerekiyor.
Bu şart da benim hem Melo‘ya hem de uzmanın yeteneklerine olan güvenimi pekiştirdi.
Ümran Hanım, maşa hizmeti için randevu talebimi kabul etti ve evime geldi. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ettiği ve titizlikle çalıştığı için kendisini takdir ettim. Aynı zamanda eli hafif ve işinin ehli bir kuaför. Bol gülmeli, hoş sohbetli, unutulmayacak güzellikte bir maşa deneyimi yaşadığımı söyleyebilirim.
vee saçlarımın son hali. ♥️
Ümran Hanım, saçlarımı tam istediğim gibi sardı.
Sonrasında bakım da yaptı. Saçlarıma uyguladığı serumun kokusu burnumdan gitmiyor, öyle harika bir kokusu vardı. 🙏🏻
Bana, aynaya baktığımda yüzümü gülümseten ve içime sinen bir saç yaptığınız için size sonsuz teşekkür ederim Ümran Hanım.

Eğer siz de kuaföre gitmeye zaman bulamıyorsanız ya da virüs endişesiyle kuaföre gidemiyorsanız Melo uygulamasını keşfedebilir, dilediğiniz bakım hizmetinden bulunduğunuz konumda faydalanabilirsiniz. Sadece kadınlar değil erkekler de bu hizmetten yararlanabilirler. Berbere gitmek istemeyen erkekler de Melo uygulamasından bir uzman seçerek evde saç sakal tıraşı olabilirler.

Melo‘yu indirebilmeniz için uygulamanın linkini aşağıda sizinle paylaşıyorum. 🌺

Apple Store: https://apps.apple.com/tr/app/melo/id1516685547

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meloknows.android&gl=TR

Melo‘nun fırsatlarından haberdar olmak için Instagram sayfalarını şuradan takibe alabilirsiniz. 🌺

Melo uygulamasını ve Melo‘nun Instagram sayfasını sık sık takip etmenizi öneririm. Çünkü avantajlı kampanyaları oluyor. Ben uygulamadan maşa hizmetini satın aldığımda, hediye ruj kazandım. Hediye ruj kazanacağımı bilmiyordum ama sonra baktım ki hafta sonuna özel kampanyaları varmış. ❤

Yeni bir kırmızı ruj arayışındayken ne güzel oldu bu hediye. ❤ Markası ve numarası: Miniso 01 Poppy Red. ❤
Dudakta duruşu bu şekilde.
Çok canlı, sıcak ve göz alıcı bir kırmızı. Rengine bayıldım. ❤

Uygulama ile ilgili aklınıza takılan soruları Instagram DM üzerinden ya da buradan yorum kısmında benimle paylaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazıda görüşünceye dek, kendinize çok iyi bakın.

Ebru Bektaşoğlu

 
 
 
       

Facebook Yorumları

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir